Čašník/barman

wave prešov s.r.o.

Miesto práce
Hlavná, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
600 - 1 000 EUR/mesiacVýška mzdy bude závisieť od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zodpovedný, máš príjemné vystupovanie a chuť pracovať? Máš vzdelanie v odbore hotelierstva resp. prax? Ak áno, radi by sme Ťa privítali v našom tíme. Hľadáme nové tváre, ktoré majú chuť pracovať a obsluhovať hostí. Ak si šikovný a máš chuť sa učiť a pracovať, čakáme na Tvoj životopis.
Úlohy:
- poskytovať efektívny, rýchly, bezproblémový a zdvorilý servis
- presne zaznamenávať, kontrolovať a prijímať všetky objednávky jedál a nápojov
- zabezpečovať, aby pracovný priestor a prevádzka boli vždy čisté a upratané
- zabezpečovať vždy hladký chod pridelenej prevádzky
- udržiavať dôkladnú pracovnú znalosť nápojov
- podporovať ďalší predaj tým, že využíva príležitosť na predaj
- zmysel a dôraz na čistotu
- práca s kasou, pokladničným systémom, hotovosťou
- dodržiavanie nastavených systémov ekonomickej evidencie

Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve. Súčasťou práce je zaškolenie. Flexibílny pracovný čas.

Pokiaľ sa v tejto pozícii viete nájsť, pošlite nám svoj životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.
Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti wave prešov, s.r.o.
Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, manažment, čašník, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Barman, čašník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Orientácia na potreby zákazníka
Tímový hráč
Príjemné vystupovanie
Práca s pokladňou
Prax v odbore podmienkou

Kultúrne centrum Wave vzniklo v roku 2002, čo z neho robí najdlhšie fungujúce zariadenie svojho druhu v Prešove a svojimi aktivitami je známe po celom Slovensku.
Aktuálne podávame ranjaky každý deň cez týždeň a cez víkend, obedy cez týždeň a večerné menu každý deň cez týždeň aj cez víkend.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4334953  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac