Barman/Barmanka

wave prešov s.r.o.

Miesto práce
Wave, Hlavná 121, Prešov, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prešovského cnk~ Wave hľadáme nových kolegov, ktorí s nami pofrčia na vlne pohody. Sme jedinečný kultúrny priestor, v ktorom sa stretáva špičková hudba so súčasným umením, divadlom a komunitnými aktivitami.
Každý deň servírujeme výnimočný kultúrny program, ku ktorému podávame kávu, víno, pivné špeciály i ostrejšie drinky.
Ak ťa baví komunikácia so zaujímavými ľuďmi, chceš byť v strede spoločenského a kultúrneho života a máš chuť sa zapojiť do chodu klubu s 15 ročnou tradíciou, tak nám daj vedieť. Nemusíš mať hotelovú školu ani roky praxe, ale pracovitosť a zodpovednosť sú úplným základom.
Ak sa dokážeš starať o spokojnosť našich hostí, chceš sa zapojiť do chodu klubu a pridať ruku k dielu, čakáme na tvoj životopis.
Otváracia hodiny:
PO-ŠT 13:00 - 01:00
PIA 13:00 - 03:00
SO 17:00 - 03:00

Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve v zaujímavých priestoroch v centre mesta so špecifickou hudbou, hosťami, akciami a zábavou. Súčasťou práce je zaškolenie. Flexibílny pracovný čas podľa možností otváracích hodín baru. Najšikovnejší a ambiciózni zamestnanci majú možnosť osobného rastu.
Celý tím má možnosť zúčastňovať sa zaujímavého kultúrneho programu a možnosť stretávať zahraničných hostí. Zaujímavé finančné a motivačné mzdové ohodnotenie bude prezentované priamo na osobnom pohovore.

Čakať ťa bude práca v mladom a pohodovom kolektíve, v origininálnych priestoroch v centre mesta, kde ťa bude obklopovať fajn hudba, sympatickí hostia a skvelá zábava. V plánovaní zmien ti radi vyjdeme v ústrety a v prípade dochádzania je možné dohodnúť sa na kompenzácii za dopravu. Ak budeš chcieť robiť viac, než len svoje povinnosti, určite to privítame a adekvátne odmeníme platovým i kariérnym rastom. Nenechaj si ujsť šancu byť pri skvelých koncertoch a kultúrnych eventoch, spoznávať zaujímavých ľudí.

Ak máš záujem o ponúkanú prácu, prosím pošli svoje CV a motivačný list na adresu [email protected]
Oslovení budú len uchádzači pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo a gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný a lojálny prístup k práci
- chuť učiť sa nové veci a pracovať s nasadením
- chuť pracovať s ľuďmi vyškolenie v odbore vítané,
nie je podmienkou
- anglický jazyk vítaný, nie je podmienkou

Privítame radi aj kreatívnych ľudí, ktorí majú skúsenosti v oblasti umenia a hudby a majú záujem sa naučiť pracovať v novom prostredí, vieme poskytnúť plné zaškolenie.

Kultúrne centrum Wave vzniklo v roku 2002, čo z neho robí najdlhšie fungujúce zariadenie svojho druhu v Prešove a svojimi aktivitami je známe po celom Slovensku.
Aktuálne podávame ranjaky každý deň cez týždeň a cez víkend, obedy cez týždeň a večerné menu každý deň cez týždeň aj cez víkend.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2413086  Dátum zverejnenia: 30.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou