Thomas Sabo Aupark Bratislava - manažér/ vedúci predajne / store manager

WAV, s. r. o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000,- € brutto + 200,- € odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka na full time pozíciu, ktorý bude viesť obchod a budovať jeho značku. Základom je aktívna komunikácia so zákazníkom, predaj a prezentácia širokej kolekcie šperkov a hodiniek. Starostlivosť o sortiment a zavádzanie konceptov k prezentácii tovaru, obsluha pokladne. Dosahovanie stanovených výsledkov z predaja. Aktívna práca s úlohami na predajni. Komplexná zodpovednosť za vedenie, vzhľad a chod predajne. Príjem tovaru, kontrola, reklamácie. Vedenie databáz, pravidelný reporting, analýza predaja, práca s číslami a tabuľkami, zodpovednosť za výsledky a splnenie cieľov.
Administratíva spojená s vedením predajne a skladu. Motivácia, vedenie a kontrola zamestnancov. Visual merchandising. Budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi. Nástup: január 2019

Prečo by si si mala vybprať práve nás?
- sme stabilná úspešná spoločnosť, ktorej produkty si zamilovali milióny klientov po celom svete, udávame svetové trendy
- stabilné pracovné miesto
- príjemný pracovný kolektív a vždy dobrá nálada sú u nás samozrejmosťou
- ponúkame mesačnú mzdu 1000,- € brutto (plný úväzok) + odmeny do výšky 200,- € (podľa výkonu)
- medzi benefity patrí získanie krásnych šperky vždy s príchodom novej kolekcie
- stravné lístky a zaujímavé zamestnanecké zľavy

V prípade záujmu o túto pozíciu prosíme pošlite životopis spolu s fotografiou na e-mailovú adresu: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Angličtina, záujem o krásne šperky a módu je nutnosťou.
Výborné organizačné a komunikačné schopnosti, flexibilita, precíznosť, zodpovednosť, aktívny prístup k práci. Reprezentatívne vystupovanie a kultivovaný predaj. Skúsenosť ako teamleader výhodou.

Thomas Sabo je úspešná medzinárodná spoločnosť, stabilný hráč na svetovom trhu. Ponúka kolekcie exkluzívnych strieborných šperkov a hodiniek pre ženy aj mužov. Predajňa v Auparku má dlhoročnú základňu stálych zákazníkov.
www.thomassabo.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Thomas Sabo
Einsteinova 18
851 01 Aupark - Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vanda Matuskova
E-mail: poslať životopis
ID: 3550828   Dátum zverejnenia: 8.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000,- € brutto + 200,- € odmeny