Operátor CNC strojov

Watting, s. r. o.

Miesto práce
Budovateľská 38, Prešov
Termín nástupu
01.08.2019
850 - 950 EUR/mesiac650 € brutto + mesačné prémie za dochádzku + prémie za plnenie úloh + prémie za tržby + polročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a údržba CNC zariadenia na delenie materiálu vodným lúčom;
- obrábanie materiálov na CNC zariadení s technológiou vodného lúča;
- kontrola kvality, meranie a balenie obrábaných dielov;
- manipulácia s materiálom, obsluha a údržba VZV;
- príjem, kontrola a starostlivosť o materiál a zverené nástroje a zariadenia;

- polročné a ročné prémie (13. a 14. plat);
- bonusový a prémiový systém ohodnocovania za splnené úlohy;
- príspevok na rekreáciu;
- jedálne kupóny nad rámec zákona;
- parkovacie miesto pred firmou;
- darčekové predmety;
- výška brutto mzdy nie je obmedzená, závisí od zapracovania, plnenia úloh a napredovania na danej pracovnej pozícii;
- práca v 1-zmennej prevádzke;

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárskom, elektrotecnickom, príp. inom technického zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívne mysliaci, manuálne zručný, zodpovedný, samostatný, komunikatívny, spoľahlivý, poriadkumilovný, tímový hráč, s kladným prístupom k práci, zvereným úlohám a termínom

Spoločnosť Watting, s.r.o. sa zaoberá zákazkovým obrábaním materiálov technológiou vodného lúča. Poskytuje predovšetkým služby spojené s výrobou presných dielov z rôznych druhov materiálov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3685168  Dátum zverejnenia: 10.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 950 EUR/mesiac650 € brutto + mesačné prémie za dochádzku + prémie za plnenie úloh + prémie za tržby + polročné prémie