Operátor výroby

WaterCUT EU s. r. o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.dohoda možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Úprava vzoriek na plnoautomatickom rezacom stroji (Zaškolíme)
- Zber a odvoz vzoriek pre zákazníkov

- Ponúkame možnosť flexibilnej práce - nie je stanovená pevná pracovná doba ale len objem práce, ktorý je potrebné vykonať.
- Objem práce bude podľa dohody, na začiatku v priemere 20 hodín týždenne s predpokladom jeho postupného zvýšenia (LEN s Vašim súhlasom), prípadne podľa dohody.
- Je možnosť vykonávať aj popri inej práci.

- Zašlite Váš životopis na našu e-mail adresu uvedenú nižšie. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.
- Majte prosím na pamäti, že sa nejedná o závislú prácu, ale o prácu na živnosť, teda hľadáme osobu ktorá nám bude dodávať službu. Preto nás prosím kontaktujte iba ak máte živnosť, alebo o nej uvažujete.
- Ak nemáte vodičské oprávnenie typu B, odvoz a zber vzoriek vieme zabezpečiť inak.
- Finančné ohodnotenie je možné dohodnúť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť (kompletné zaučenie je z našej strany garanciou, a náš technik Vám bude vždy na telefóne)
- Zodpovednosť
- Svedomitosť

Sme mladá spoločnosť zaoberajúca sa rezaním rôznych materiálov prostredníctvom vysokotlakového vodného lúča.
ID: 4460604  Dátum zverejnenia: 4.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.