Obchodno-technický zástupca/ Sales representative

WATER s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 700 - 3 000 EUR/mesiacFixná mzda 1400 EUR NETTO + BONUSY v závislosti od výsledkov predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prieskum trhu a aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov
- predaj produktov z firemného portfólia na slovenskom a českom trhu
- komplexná starostlivosť o zákaznícke portfólio
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- tvorba obchodnej stratégie a plánov
- príprava technickej dokumentácie

- uplatnenie a sebarealizácia v zaujímavej práci s kvalitnými produktami
- možnosť rozvoja a technické školenia
- priateľské pracovné prostredie v malom kolektíve
- parkovacie miesto v prevádzke spoločnosti v Bratislave
- služobný automobil, mobilný telefón, notebook a pod. v závislosti od druhu zmluvného vzťahu

Máte skúsenosti s vyhľadávaním nových potenciálnych klientov?
Alebo ste doma v oblasti elektro-techniky?
Ak sa nebojíte spojiť tieto dve oblasti, ste výborný kandidát pre túto pozíciu.

Svoje životopisy a ostatné relevantné dokumenty (referencie, doklady o vzdelaní a pod.) prosím posielajte na e-mail: [email protected]
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo obchodné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj, obchod

Počet rokov praxe

3

- ste extrovertný tímový hráč so zmyslom pre obchod, schopný pracovať samostatne
- hľadáte nové výzvy
- ste dynamický a cieľovo orientovaný
- ste aktívny skúsený vodič ochotný cestovať
- ste schopný aktívne komunikovať v cudzom jazyku o obchodných i technických záležitostiach

WATER s.r.o. je obchodná spoločnosť, založená v roku 2012. Dnes už je firma WATER s.r.o. popredným dodávateľom v oblasti optiky, elektro-techniky, elektro-inštalačného materiálu, fotovoltiky, LED svietidiel či stavebníctva.
Portfólio našich produktov tvoria výrobky ako napr. elektrické a optické káblové spojky jedinečné na trhu svojimi vlastnosťami, optické a elektrické káble a príslušenstvo, optické meracie prístroje, stĺpy, stožiare, verejné osvetlenie a iné.
ID: 4178784  Dátum zverejnenia: 20.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac