Vodič skupiny "B"

Waste Recycling, a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacpracovné oblečenie, letná a vianočná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava nebezpečného odpadu a ostatných materiálov. Práca na sklade podľa potrieb firmy.

Práca v stabilnej spoločnosti, príjemnom kolektíve.

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba od 7,00-15,30 hod, piatok len do 15,00 hod.
krátke trasy v rámci Nitrianskeho kraja. Každý deň sa vychádza a končí v Zlatých Moravciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zber, nakladanie a zneškodňovanie nebezpečného odpadu

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vodičské zručnosti minimálne na aute do 3,5t, nad 3,5t výhodou, ADR oprávnenie výhodou, ovládanie VZV výhodou, zodpovednosť, slušnosť, loajalita, dochvíľnosť, pracovitosť

Naša spoločnosť podniká v oblasti nakladania s odpadmi so širokou škálou odpadov kategórie O a N , na základe legislatívnych predpisov špecifikujúcich právne normy pre nakladanie s odpadmi a ďalších vykonávajúcich predpisov nadväzujúcich hlavne na základný zákon č. 79/2015 Zbierky zákonov.

Hlavný dôraz je kladený na zneškodňovanie nebezpečných odpadov kategórie N, pri súčasnom zabezpečení nadväzných činností ako je: manipulácia (naloženie), preprava, separácia, za účelom zhodnocovania vrátane vystavenia sprievodnej dokumentácie v zmysle platnej legislatívy, vyplývajúcej zo zákona o odpadoch
ID: 4484000  Dátum zverejnenia: 8.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac