Majster

Waste Recycling, a.s.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac13.plat, letné a vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za kontrolu, zatriedenie, označenie a uskladnenie materiálu - nebezpečného odpadu na sklad. Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnosti na sklade, rozdelenie práce zvereným pracovníkom, komunikácia s vedúcim prevádzky.

Práca v stabilnej spoločnosti, príjemnom kolektíve, pracovné oblečenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zber a recyklácia nebezpečného odpadu

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C

organizačné schopnosti, logické myslenie, odbornosť v chémii výhodou, slušnosť, dôslednosť, spoľahlivosť, loajalita, ovládanie VZV

Naša spoločnosť podniká v oblasti nakladania s odpadmi so širokou škálou odpadov kategórie O a N , na základe legislatívnych predpisov špecifikujúcich právne normy pre nakladanie s odpadmi a ďalších vykonávajúcich predpisov nadväzujúcich hlavne na základný zákon č. 79/2015 Zbierky zákonov.

Hlavný dôraz je kladený na zneškodňovanie nebezpečných odpadov kategórie N, pri súčasnom zabezpečení nadväzných činností ako je: manipulácia (naloženie), preprava, separácia, za účelom zhodnocovania vrátane vystavenia sprievodnej dokumentácie v zmysle platnej legislatívy, vyplývajúcej zo zákona o odpadoch
ID: 4352443  Dátum zverejnenia: 12.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac