Samostatný asistent nákupu/asistent obchodného riaditeľa s anglickým jazykom

Waspper, s. r. o.

Miesto práce
Duklianska 2051/51, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
866 - 1 400 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy je predmetom vzájomnej dohody na pracovnom pohovore v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú posilu - zodpovednú, komunikatívnu a príjemnú kolegyňu či kolegu, ktorý/á nám pomôže s agendou na nákupnom oddelení + asistenta/tku riaditeľa.

Čo bude tvojou úlohou?

  • Zabezpečovanie nákupu materiálu pre výrobu, vytváranie objednávok na materiál v potrebnom množstve, kvalite a v stanovenom termíne podľa vopred stanoveného plánu nákupu
  • Zaisťovanie lokálnych nákupov
  • Sledovanie a kontrola skladových zásob
  • Pravidelná komunikácia s našimi dodávateľmi (slovenskými aj zahraničnými)
  • Objednávanie prepravy
  • Asistent obchodného riaditeľa - podpora pri stretnutiach ...
  • Administratíva spojená s chodom obchodného oddelenia
  • Štatistiky výroby
  • Komunikácia a úzka spolupráca aj s ostatnými oddeleniami spoločnosti (výroba, logistika, obchodné, ekonomické oddelenie...)
  • Vykonávanie denných úloh v zmysle pokynov nadriadeného a ďalšie úlohy vyplývajúce z pracovného pomeru

Ponúkame ti:

  • Prácu v mladom priateľskom kolektíve
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Služobný telefón/PC
  • Zaškolenie
  • Príspevok na stravovanie
  • Príležitosť kariérneho rastu
  • Ocenenie výkonnosti
  • Firemné spoločenské akcie a teambuildingy
  • Zamestnanecké zľavy na produkty

a ďalšie zamestnanecké benefity, ktoré sú súčasťou systému odmeňovania firmy.

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Waspper, s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Všetky životopisy budú posúdené na základe zverejnených požiadaviek, avšak na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske zameranie je výhodou, ale nie je to podmienka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v nákupe nie je podmienkou, u nás si svoje znalosti rozšíriš a využiješ.

Očakávame, že budeš precízny, zodpovedný, rozvážny, samostatný, ale zároveň tímový hráč. Veľmi oceníme tvoje obchodnícke zmýšľanie, iniciatívny prístup k práci a organizačné schopnosti.

Nakoľko budeš komunikovať aj so zahraničnými dodávateľmi, znalosť anglického jazyka je nevyhnutná (najmä v písomnej forme).

Náš budúci kolega/kolegyňa by mal/a byť aktívny šofér/ka, nakoľko pracovná pozícia vyžaduje aj menšie nákupy materiálu v blízkom okolí (k dispozícii je služobné auto).

Waspper s. r. o. je rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj benzínových vysokotlakových čističov, vodných čerpadiel, benzínových kompresorov a náhradných dielov a príslušenstva. Sídlo aj výroba sa uskutočňujú v Spišskej Novej Vsi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4806551  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac