Samostatný asistent nákupu/asistent obchodného riaditeľa s anglickým jazykom

Waspper, s. r. o.

Miesto práce
Duklianska 2051/51, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
1.5.2024
866 - 1 400 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy je predmetom vzájomnej dohody na pracovnom pohovore v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú posilu - zodpovednú, komunikatívnu a príjemnú kolegyňu či kolegu, ktorý/á nám pomôže s agendou na nákupnom oddelení + asistenta/tku riaditeľa.

Čo bude tvojou úlohou?

  • Zabezpečovanie nákupu materiálu pre výrobu, vytváranie objednávok na materiál v potrebnom množstve, kvalite a v stanovenom termíne podľa vopred stanoveného plánu nákupu
  • Zaisťovanie lokálnych nákupov
  • Sledovanie a kontrola skladových zásob
  • Pravidelná komunikácia s našimi dodávateľmi (slovenskými aj zahraničnými)
  • Objednávanie prepravy
  • Asistent obchodného riaditeľa - podpora pri stretnutiach ...
  • Administratíva spojená s chodom obchodného oddelenia
  • Štatistiky výroby
  • Komunikácia a úzka spolupráca aj s ostatnými oddeleniami spoločnosti (výroba, logistika, obchodné, ekonomické oddelenie...)
  • Vykonávanie denných úloh v zmysle pokynov nadriadeného a ďalšie úlohy vyplývajúce z pracovného pomeru

Ponúkame ti:

  • Prácu v mladom priateľskom kolektíve
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Služobný telefón/PC
  • Zaškolenie
  • Príspevok na stravovanie
  • Príležitosť kariérneho rastu
  • Ocenenie výkonnosti
  • Firemné spoločenské akcie a teambuildingy
  • Zamestnanecké zľavy na produkty

a ďalšie zamestnanecké benefity, ktoré sú súčasťou systému odmeňovania firmy.

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Waspper, s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Všetky životopisy budú posúdené na základe zverejnených požiadaviek, avšak na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske zameranie je výhodou, ale nie je to podmienka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v nákupe nie je podmienkou, u nás si svoje znalosti rozšíriš a využiješ.

Očakávame, že budeš precízny, zodpovedný, rozvážny, samostatný, ale zároveň tímový hráč. Veľmi oceníme tvoje obchodnícke zmýšľanie, iniciatívny prístup k práci a organizačné schopnosti.

Nakoľko budeš komunikovať aj so zahraničnými dodávateľmi, znalosť anglického jazyka je nevyhnutná (najmä v písomnej forme).

Náš budúci kolega/kolegyňa by mal/a byť aktívny šofér/ka, nakoľko pracovná pozícia vyžaduje aj menšie nákupy materiálu v blízkom okolí (k dispozícii je služobné auto).

Waspper s. r. o. je rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj benzínových vysokotlakových čističov, vodných čerpadiel, benzínových kompresorov a náhradných dielov a príslušenstva. Sídlo aj výroba sa uskutočňujú v Spišskej Novej Vsi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Natália Neupauerová
Tel.: +421948925776
E-mail: poslať životopis
ID: 4806551  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac