650 - 850 EUR

Nákupca s anglickým jazykom (strojárska výroba)

Waspper, s. r. o.

Miesto práce
Radlinského 20, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci nákupu pre výrobnú firmu a riadenie komplexnej realizácie nákupného procesu:
- vyhľadávanie vhodných dodávateľov, vyjednávanie podmienok s dodávateľmi
- príprava objednávok v systéme MK Soft pre tuzemský a zahraničný trh
- nákup priameho materiálu do strojárskej výroby, nástrojov a strojov, služieb
- objednávanie prepravy a sledovanie logistiky
- zodpovednosť za preclenie tovaru a colné zaradenie
- príjem a kontrola tovaru podľa objednaných špecifikácií
- sledovanie stavu skladových zásob
- komunikácia v anglickom jazyku podmienkou! Výhodou je technická znalosť strojárskych komponentov.

- práca v mladom kolektíve
- rýchla možnosť profesného rastu
- stravná jednotka v hodnote 3,90 Eur
- koncoročné vitamínové balíčky
- práca z kancelárie

Zašlite CV v SVK aj anglickom jazyku. Výberového procesu sa zúčastnia uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť a zároveň spolupráca s tímom
- zodpovednosť za ukončené úkony

Firma Waspper s.r.o. je slovenský výrobca vodných čerpadiel pre všeobecné použitie a motorových vysokotlakových čističov Waspper a Gaspper. Firma začala svoju výrobu v r. 2016 a sme hrdí na rýchly postup a expanziu do zahraničia (Rumunsko, Poľsko, Veľká Británia, Taliansko, Balkánske krajiny).

Vývoj napreduje s novými produktmi, ktoré rozširujeme o poľnohospodárske stroje. Sídlo aj výroba sa uskutočňujú v Spišskej Novej Vsi a plánujeme expedovanie do ďalších krajín EU a USA.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Waspper s.r.o.
Radlinského 20
052 01 Spišská Nová Ves
ID: 3759807   Dátum zverejnenia: 10.9.2019