Asistentka konateľa - personalistka s nemeckým jazykom

WASIL, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná, Košice
Termín nástupu
ASAP
1 440 EUR/mesiac- pravidelné zvyšovanie platu, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistentku konateľa, ktorá sa bude starať o každodenný chod našej kancelárie v Košiciach. Pracuje sa v modernej kancelárii v centre Košíc na Hlavnej ulici. Asistentka konateľa je centrálna osoba, ktorá je v dennom kontakte so zamestnancami firmy a s kolegami, ktorí pôsobia na pracovisku v Nemecku.

Náplň práce zahŕňa najmä tieto úlohy:

- Udržiavanie papierových a elektronických súborov (doklady zamestnancov, povolenia na prácu, povolenia na pobyt, pracovné zmluvy a pod.)

- Príprava zmlúv a všetkých potrebných podkladov novým zamestnancom

- Zhromažďovanie, analýza a vyhodnocovanie údajov o zamestnancoch a poskytovanie komplexných správ a reportov

- Plánovanie, pripravovanie a sprevádzanie pohovorov s kandidátmi (patrí tam: inzercia, telefonická a e-mailová komunikácia s uchádzačmi o prácu, vyhodnocovanie životopisov, organizácia pohovorov)

- Spravovanie prichádzajúcej a odchádzajúcej korešpondencie a e-mailov

- Starostlivosť o chod kancelárie

- Podieľanie sa pri organizácii pridelených alebo nových projektov

- Vybavovanie všetkých podnetov od zamestnancov telefonickou alebo e-mailovou komunikáciou

- Komunikácia a vybavovanie korešpondencie s nemeckými úradmi

- Pracovná doba počas týždňa od 9-17

- Nástupný plat 1100€/netto

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosíme zasielať životopisy s fotografiou na e-mail [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Pozitívny a optimistický prístup k práci

- Iniciatíva a rýchle reakcie

- Silné komunikačné a medziľudské zručnosti

- Zvládanie stresu

- Skúsenosti s MS Office (Outlook, Word, Excel)

- Slovenský jazyk C2 (slovom aj písmom)

- Nemecký jazyk – min. úroveň B2

- Anglický jazyk - výhodou

Firma WASIL, s.r.o. sa dlhoročne zaoberá prácou v logistických skladoch v Nemecku.
Web: https://www.wasil.sk/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ladislav
E-mail: poslať životopis
ID: 4772281  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 440 EUR/mesiac