Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Práca - sklady - Nemecko ženy!

WASIL, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 - 2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prace v sklade - Nemecko - ŽENY

Hľadáme pracovité zamestnankyne na prácu do skladov v Nemeckej republike. Práca je v teplých skladoch, pracuje sa 8 hodín denne, možné nadčasy a práca počas víkendov po dohode so zákazníkom. Je potrebné čítať objednávky v nemeckom jazyku, hlavne názvy produktov. Znalosť nemeckého jazyka sa nevyžaduje. Ubytovanie hradené zamestnávateľ plus príspevok na cestu. Mzda v čistom (1400-1700 eur/mesiac, závisí od počtu odpracovaných hodín).

Zákazník dodržiava prísne hygienické predpisy a postupy k zabráneniu šírenia vírusov.

Práca zahrňuje:
- rozbaľovanie a etiketovanie tovaru (malé predmety)
- skenovanie tovaru - nakladanie tovaru do krabíc
- vyberanie tovaru z regálov
- nakladanie tovaru na pásy
- upratovanie

Nadčasy sú možné. Pracuje sa aj cez víkendy, podľa dohody so zákazníkom.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ. UCHÁDZAČKY S PRAXOU BUDÚ UPREDNOSTNENÉ. NEMECKÝ JAZYK VÝHODOU.

V prípade vážneho záujmu, pošlite nám svoj životopis s aktuálnou fotografiou na [email protected].

Pre viac informácií ohľadne práce nás kontaktujte na dole uvedenom telefónnom čísle počas pracovných dní od 9:00 do 18:00.

0908 455 262

Podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov udeľujem súhlas spoločnosti Wasil, s.r.o. so spracúvaním osobných údajov na účely výkonu zamestnania a zároveň udeľujem súhlas na prenos osobných údajov do zahraničia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Firma WASIL, s.r.o. sa dlhoročne zaoberá prácou v logistických skladoch v Nemecku.
Web: https://www.wasil.sk/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3972013  Dátum zverejnenia: 10.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac