Čašník/Servírka

Warcun, a. s.

Miesto práce
Vrakúň
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
850 - 1 150 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálne garantovaná mzda. Konečná výška mzdy bude stanovená na základe znalostí a skúseností konkrétneho uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o hostí, servírovanie nápojov a jedál.
• Profesionálny servis pre hostí v zmysle hotelových štandardov.
• Dohliadanie na stav zásob a dopĺňanie inventáru.
• Udržiavanie čistoty a estetického vzhľadu v reštauračnom prostredí.
• Pripravovanie a vystavovanie účtov.
• Riešenie prípadných sťažností hostí k ich spokojnostii

- Školenia a profesionálny rozvoj zamestnancov
- Možnosť práce v atraktívnom a príjemnom prostredí

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov však budeme odpovedať iba vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronomia a hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• výborná komunikácia (jednanie s ľuďmi)
• kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
• organizovanie a plánovanie práce
• prezentačné zručnosti
• samostatnosť a proaktivita v práci

Amade Château je 5***** štýlový hotel, ktorý dýcha históriou starobylého rodu Amadeovcov a zároveň ponúka dokonalý luxus modernej doby. Doprajte si oddych v privátnej a domáckej atmosfére boutique hotela a svoje telo nechajte zrelaxovať v pravých tureckých kúpeľoch, ktoré sú jeho súčasťou. Vaše zmysly rozmazná kulinárske umenie nášho šéfkuchára v reštaurácii Pompadour a rafinované delikatesy ponúkané v cukrárni v štýle de Gournay.

Hotel má výnimočnú polohu. Nachádza sa na pokojnom a malebnom Žitnom ostrove a predsa neďaleko od hlavného mesta Bratislava. Žitný ostrov predstavuje najväčší suchozemský ostrov v Európe, chránenú vodohospodársku oblasť stredoeurópskeho významu s početnými termálnymi prameňmi a je jednou z najúrodnejších častí Slovenska.

Hotel Amade Château má k dispozícii 30 luxusných izieb, z toho 10 individuálnych apartmánov. Každá izba sa vyznačuje originálnym dizajnom. Izby sú dekorované tapetami s ručne maľovanými motívmi, ručne tkanými prikrývkami na postele a rôznymi umeleckými kováčskymi doplnkami. Všetky použité materiály sa vyznačujú vysokou kvalitou, dobrým vkusom a navzájom sa dopĺňajú tak, aby vytvárali harmonické a útulné prostredie. Hotel má k dispozícii aj 1 bezbariérovú 2-lôžkovú izbu.
ID: 3925052  Dátum zverejnenia: 29.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac