Administrátor e-shopu s Rumunským jazykom - Waragod s.r.o.

WARAGOD s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská, Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky a individuálneho hodnotenia. Mzda závisí od schopností a skúseností uchádzača, a plnenia KPI ukazovateľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho online obchodu WARAGOD, ktorý pôsobí v ôsmich krajinách Európy hľadáme šikovného človeka. Prácu s excelom by si mal ovládať na pokročilej úrovni, a tvoje komunikačné schopnosti by ťa mali reprezentovať.

Každý deň budeš mať príležitosť participovať na rôznych operatívnych aktivitách. Toto sú ulohy ktoré na teba čakajú :

  • - vytváranie popisov k produktom, editovanie a spravovanie na ecommerce platforme,
  • - zalistovanie produktov formou komplexných importov,
  • - administratíva so správou produktov vrátane zaradzovania do správnych kategórií,
  • - kreatíva pri vytváraní názvov produktov našej privátnej značke,
  • - cenotvorba produktov,
  • - prehľad o trhu a konkurencii
  • - komunikácia s dodávateľmi aj v cudzom jazyku
  • - úprava názvov produktov (ak sú neaktuálne/chybné, posiela nám business tím na úpravu)
  • - úprava popisov produktov v prípade chyby v contente
  • - kontrola aktívnosti produktov
  • ​- komunikácia so zákazníkmi cez telefón a email,
  • ​- preklad produktov do rumunského jazyka,
  • ​- poradenstvo pri výbere tovaru,​
  • - vybavovanie reklamácií,
  • - denná komunikácia v rumunskom jazyku,
  • - denná komunikácia v slovenskom jazyku,
  • ​- práca s informačným systémom POHODA.​

- dostaneš super zamestnanecké zľavy na naše produkty,
- pracovať budeš v mladom a rodinne založenom kolektíve,
- príjemné pracovné prostredie,
- príspevok na stravu vyplácaný na účet,
- voľné víkendy a sviatky,
- budeš pracovať v stabilnom pracovnom čase od 7:30 do 16:00
- máš nárok na multisport kartu po 1. roku
- mimopracovné aktivity a teambuilding
- čerstvé ovocie a káva

Vzhľadom na množstvo uchádzačov sa budeme ozývať len tým, ktorí vyhovujú pracovnej pozícii. Pred osobným pohovorom ti zašleme pracovnú úlohu, aby sme si overili tvoje skúsenosti s MS excel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Rumunský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Docs - Mierne pokročilý
Google Sheets - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by si mal mať/vedieť ?
- pokročilé ovládanie MS Excel/Google sheets
- analytické schopnosti a schopnosti riešiť problémy, či prispôsobiť sa zmenám
- silný obchodný duch a excelentné vyjednávacie schopnosti
- vynikajúce organizačné schopnosti a time manažment
- schopnosť práce pod tlakom
- proaktívny prístup
- pozornosť a zmysel pre detail
- samostatnosť a schopnosť sa učiť
- kreativita v myslení a hľadanie riešení
- skvelá znalosť slovenského jazyka
- znalosť outdoor a army segmentu výhodou

Sme mladá dynamická spoločnosť. Uberáme sa smerom ktorý hovorí o tom, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci, a úspešní jednotlivci zase vytvárajú úspešný pracovný tím. Aktuálne pôsobíme aktívne na ôsmych trhoch (sk, cz, hu, ro, de, at, pl, si, bg). Náš e-shop disponuje aj kamennou predajňou v Nitre na Bratislavskej ulici.
Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu v oblasti obchodu.
Radi by sme rozšírili náš tím o nového člena, ktorý zapadne a bude mať chuť rozvíjať seba aj spoločnosť. Tak sa pridaj k nám!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4846749  Dátum zverejnenia: 4.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac