100% Home Office - Zákaznícka podpora pre internetový obchod s maďarským jazykom - Part Time

WARAGOD s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú posilu - zodpovednú, príjemnú kolegyňu či kolegu, ktorá/ý bude spĺňať hodnoty ktoré vytvárame. Práca Vám nezaberie celý pracovný fond - čiže je vhodná ako doplnok k aktuálnej práci.
Práca pozostáva z:
- komunikácia so zákazníkmi cez telefón a email,
- preklad produktov do maďarského jazyka,
- poradenstvo pri výbere tovaru,
- vybavovanie reklamácií,
- administratíva,
- denná komunikácia v maďarskom jazyku,
- denná komunikácia v slovenskom jazyku,
- koordinácia maďarského trhu,
- práca s informačným systémom POHODA.

- dostaneš super zamestnanecké zľavy na naše produkty,
- pracovať budeš v mladom a rodinne založenom kolektíve,
- práca 100% na Home office,
- voľné víkendy a sviatky,
- budeš pracovať v stabilnom pracovnom čase od 8:00 do 17:00,
- máš nárok na multisport kartu po 1. roku,
- mimopracovné aktivity a teambuilding

Možnosť pracovať nadčas na prekladoch produktov, ktoré budú ohodnotené naviac.
Tešíme sa na životopis a tvoj vypracovaný motivačný líst.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v danej oblasti je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- maďarský jazyk na materinskej úrovni, komunikácia bez akcentu,
- znalosť pravopisu maďarského jazyka na úrovni,
- príjemné vystupovanie,
- dobré komunikačné schopnosti,
- ochota a pracovné nasadenie,
- tímový duch,
- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- orientácia vo webových technológiách,
- komunikatívnosť (naozaj komunikatívnosť so zákazníkmi),

Sme mladá dynamická spoločnosť. Uberáme sa smerom ktorý hovorí o tom, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci, a úspešní jednotlivci zase vytvárajú úspešný pracovný tím. Aktuálne pôsobíme aktívne na ôsmych trhoch (sk, cz, hu, ro, de, at, pl, si, bg). Náš e-shop disponuje aj kamennou predajňou v Nitre na Bratislavskej ulici.
Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu v oblasti obchodu.
Radi by sme rozšírili náš tím o nového člena, ktorý zapadne a bude mať chuť rozvíjať seba aj spoločnosť. Tak sa pridaj k nám!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4529998  Dátum zverejnenia: 1.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac