Operatívny nákupca/Logista

WARAGOD s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiac+ variabilná zložka do výšky 400 EUR podľa KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho produktového tímu hľadáme dynamického kolegu s dobrými komunikačnými a prezentačnými zručnosťami z oblasti nákupu.
Ako operatívny nákupca bude zodpovedný za:
- riadenie zverených kategórií produktov s ohľadom na fyzickú dostupnosť, optimálne logistické procesy a stabilný dodávateľský servis,
- vykonávanie nákupných procesov a plnenie nákupných cieľov,
- sledovanie dostupnosti produktov a kontrola aktuálneho stavu zásob,
- aktívna práca s produktovými dátami v systéme Inventoro,
- plánovanie a optimalizácia dodávok tovaru,
- komunikácia s dodávateľmi v slovenskom a anglickom jazyku,
- riešenie reklamácií a nezrovnalostí s dodávateľmi,
- kontrola faktúr,
- objednávanie prepravy,

- Flexibilný pracovný čas
- Práca z domu (remote spolupráca)
- Práca v príjemnom a mladom kolektíve
- Práca v start up spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

nákup

Počet rokov praxe

2

- Predchádzajúce skúsenosti v oblasti operatívneho nákupu
- Skúsenosti na obdobnej pozícií v rámci eCommerce VÝHODOU
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Pokročilá znalosť Excelu
- Znalosť PowerBI alebo inými analyticko-dátovými nástrojmi VÝHODOU
- Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti

Sme mladá dynamická spoločnosť. Uberáme sa smerom ktorý hovorí o tom, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci, a úspešní jednotlivci zase vytvárajú úspešný pracovný tím. Aktuálne pôsobíme aktívne na ôsmych trhoch (sk, cz, hu, ro, de, at, pl, si, bg). Náš e-shop disponuje aj kamennou predajňou v Nitre na Bratislavskej ulici.
Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu v oblasti obchodu.
Radi by sme rozšírili náš tím o nového člena, ktorý zapadne a bude mať chuť rozvíjať seba aj spoločnosť. Tak sa pridaj k nám!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4351248  Dátum zverejnenia: 9.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac