Zákaznícka podpora pre Poľský trh - e-shop.

WARAGOD s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
200 - 1 200 EUR/mesiac*v závislosti od objemu komunikácie a preložených textov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu na zákaznícku podporu pre poľský trh. Práca pozostáva z:

- zákaznícka podpora pre poľský trh,
- komunikácia so zákazníkmi - PL,
- emailová komunikácia - PL,
- riešenie reklamácií - PL,
- koordinácia poľského trhu,
- prekladanie produktov zo slovenského jazyka do poľského jazyka.

Nevyhnutnou podmienkou je zriadená živnosť, resp. iná forma podnikania.

- možnosť homeoffice,
- príplatky za prácu nadčas,
- ročný bonus pri splnení cieľov spoločnosti,
- možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja,
- zamestnanecké zľavy,
- práca na jednu zmenu,
- voľné víkendy a sviatky,
- osobný prístup k ľudom v rozvíjajúcom sa e-shope.

CV zasielaj na adresu [email protected] alebo priamo cez reakciu na inzerát.Tešíme sa na osobné stretnutie u nás v Nitre, resp. komunikáciu na diaľku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý je samostatný, svoju prácu si vie zorganizovať, je spoľahlivý a doťahuje veci do konca. Ak si komunikatívny/a, vieš o čom je obchod a máš chuť pracovať v dobrom tíme, tak nám pošli svoj životopis.

Očakávame:
- poľský jazyk na materinskej úrovni, komunikácia bez prízvuku,
- znalosť pravopisu poľského jazyka na vysokej úrovni,
- zodpovednosť
- dodržiavanie stanovených termínov
- počítačové zručnosti na primeranej úrovni - jednoduché práce v PC programoch

Sme mladá dynamická spoločnosť. Uberáme sa smerom ktorý hovorí o tom, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci, a úspešní jednotlivci zase vytvárajú úspešný pracovný tím. Aktuálne pôsobíme aktívne na ôsmych trhoch (sk, cz, hu, ro, de, at, pl, si, bg). Náš e-shop disponuje aj kamennou predajňou v Nitre na Bratislavskej ulici.
Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu v oblasti obchodu.
Radi by sme rozšírili náš tím o nového člena, ktorý zapadne a bude mať chuť rozvíjať seba aj spoločnosť. Tak sa pridaj k nám!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3978582  Dátum zverejnenia: 11.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 200 EUR/mesiac