Reagujte bez životopisu

IT obchodný zástupca pre ecommerce a vývoj aplikácií / salesman

WAME s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
kedykoľvek
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ % fee z podpísaných objednávok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny, miluješ obchod, stretávanie s majiteľmi a manažérmi a to všetko v IT projektoch ako je vývoj appiek či ecommerce?

V tom prípade si ideálny adept do nášho WAME tímu v Bardejove, kde hľadáme kolegu, s ktorým môžeme spoločne tvoriť veľké plány a budúcnosť rozvoja významnej Slovenskej IT firmy na východe.

Čo bude tvojou náplňou práce?

Zodpovednosť za obchodný proces od prvého leadu až po uzatvorenie zmluvy.
Preberanie leadov. Mnoho klientov nás oslovujú sami.
Samostatné vyhľadávanie menších a väčších firiem v SR, ktoré podnikajú online s cieľom predstaviť im Magento platformu ako najlepšiu alternatívu pre ich rast v ecommerce.
Oslovovanie a jednanie s potenciálnymi zákazníkmi z rôznych segmentov pre vývoj webových a mobilných aplikácií.
Prezentácia naších produktov a služieb (Magento, vývoj appiek a webových systémov, cloudový taxi dispečingový systém Senset), konzultácia technických možností a riešenie problémov, s ktorými sa zákazník vo svojom podnikaní stretáva.
Úzka spolupráca s Account Managerom, ktorý bude mať na starosti realizačnú fázu spustenia projektu pre zákazníka. Tebe sa tak uvoľnia ruky pre ďalšie obchody.
Komunikácia s vývojovým teamom, ktorému budeš dávať spätnú väzbu od zákazníka.
Každodenné používanie obchodného Zoho CRM, vďaka ktorému nemusíš držať informácie o zákazníkoch v hlave, ale máš všetko prehľadne na jednom mieste.

Čo od teba očakávame my?

Nebojíš sa zdvihnúť telefón a aktívne osloviť zákazníka.
Motivujú ťa výsledky a máš poriadny ťah na bránku.
Máš už za sebou relevantnú obchodnú skúsenosť aspoň 2 roky.
Máš výborné komunikačné schopnosti a vieš jednať s firmou, ktorá má obrat milióny eur, ale aj s podnikateľom, ktorý je iba na začiatku.
Zaujímaš sa o technológie a e-commerce.
Máš profesionálne a reprezentatívne vystupovanie.
Si ochotný cestovať a máš k dispozícii auto.

Primárne sa venujeme ecommerce projektom na Magento 2 a vývoju mobilných a webových aplikácií v kombinácii Laravel + Vue.js a máme tiež vlastný produkt automatického taxi dispečingu Senset.

Otvárame naozaj zaujímavé spolupráce s náročnými e-shopmi a appkami, ktoré je treba rozvíjať, automatizovať, prepájať a škálovať do viacerých krajín sveta. Spolupráce sú dlhodobé a vzťah s klientmi viac priateľský ako formálny.

Všetky výhody modernej firmy, ako sú PC podľa výberu, teambuildingy, občerstvenie, kolektív kolegov od 22-42 rokov, kanceláriu v Bardejove
• Priamy coaching od nášho CEO a získavanie všetkých skúseností
• Vyzývavé projekty na e-shopoch a aplikáciach s miliónovými obratmi
• Profesionálny interný tím, na ktorý môžeš spoľahnúť že dodajú to, čo si predal.
• Firemné akcie, chatujeme, opekáme na našej veľkej terase
• Pohodová a priateľská atmosféra
• Občerstvenie, ovocie, pitný režim, super káva
• Vzdelávacie kurzy počas celého roka
• Skvelé teambuildingy
• Adekvátne ohodnotenie a bonusový systém
• Prácu, ktorá robí lepšou našu aj budúce generácie.
• Moderná a pekná kancelária s pohodlným pracovným priestorom a PC/Mac podľa vlastného výberu.
• Príležitostná práca v kancli

Kontaktuj nás mailom na [email protected] alebo telefonicky +421918565507

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, obchod, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na pozícii obchodníka/manažéra/tím leadra/konzultanta

Počet rokov praxe

2

Naša optimálna predstava o tebe
Analytické zmýšlanie pri hľadaní riešení
Skúsenosti s ecommerce CMS systémami
Rozhľad v UX/UI/SEO/ecommerce funkciách veľkou výhodou
Obchodné myslenie, prezentačné a komunikačné zručnosti
Skúsenosť s IT projektami
Vyjednávacie schopnosti a schopnost nachádzať viac ako jedno riešenie
Tímový hráč, ktorý ťahá za jeden povraz

WAME s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa tvorbou online softvérových riešení. Našim zameraním je tvorba webových aplikácii na mieru, tvorba internetových obchodov, katalógov produktov a tvorba portálových riešení.

Najrýchlejšie nás spoznáš cez video: https://youtu.be/NJNZLQaHzZ8

Máme radi talenty. Sme mladý tím, a všetci v tíme si zakladáme na spokojnosti našich klientov, vyriešení ich problémov a záleží nám, aby sme spolu s nimi rástli.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4463649  Dátum zverejnenia: 12.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac