Reagujte bez životopisu

OPERÁTOR CTP - náborový příspěvek 15.000 Kč

Walstead Moraviapress s.r.o.

Místo práce
U Póny 3061, Břeclav 2, Břeclav, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O nás

Jsme vysokokapacitní tiskárna v Břeclavi. Tiskneme katalogy, časopisy, magazíny, letáky, a také volební lístky. Patříme mezi nejstabilnější zaměstnavatele v regionu, máme 220 zaměstnanců a nepřetržitě fungujeme už 33 let.

Co budeš dělat každý den na směně?

  • Budeš obsluhovat osvitové zařízení u přípravy tisku.
  • Mezi Tvými povinnostmi bude osvit a vyvolání tiskových desek, jejich kontrola a naseknutí.
  • Zajistíš odevzdání tiskových desek k příslušnému tiskovému stroji.
  • Zajistíš údržbu a čištění CTP a vyvolávacího automatu.

Zní to jako ze sci-fi filmu? Nemusíš mít obavy. Víme, že tohle není úplně běžná pracovní pozice, a proto Tě kolegové z oddělení pořádně zaučí, abys mohl/a co nejdřív pracovat samostatně. Adaptační proces netrvá jeden den, ani jeden týden ;-) Zaučení je dlouhodobý proces a proto hledáme někoho, kdo se nebojí naučit se nové věci.

Co budeš k práci potřebovat?

  • Polygrafické vzdělání nebo praxe v tiskárně je výhodou, ale ne podmínkou.
  • Spolehlivost, pečlivost a samostatnost.
  • Manuální a technickou zručnost.
  • Chuť učit se nové věci.

Co za to nabízíme?

  • Nástup možný ihned.
  • Náborový příspěvek ve výši 15.000 Kč - vyplacení je odstupňované podle míry zaučení a délky trvání pracovního poměru.
  • Pravidelná výplata mzdy.
  • Domluvíme se na přesčasech? Příplatek je nadstandardní 32,5%.
  • Dotované stravování v jídelně – výběr ze 4 jídel za 46 - 56 Kč.
  • Příspěvek na penzijní připojištění 700 Kč.
  • Zaměstnaneckou SIM kartu O2 s neomezeným tarifem za 170 Kč.
  • Zvýhodněná MultiSport karta.
  • BenefitPlus karta plná výhod ve výši 2 500 Kč/ročně.
  • Každý rok navyšujeme plošně mzdy.
  • Každé 4 roky bonus 20 000 Kč za odpracované roky.

Zaujala Tě naše nabídka?

Můžeš se s námi více seznámit na www.pracevmoravce.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Rylková
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4814929  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/měsíc