Reagujte bez životopisu

Tiskař

Walstead Moraviapress s.r.o.

Místo práce
U Póny 3061, Břeclav 2, Břeclav, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seznamte se s námi !

Walstead Moraviapress s.r.o., „Morávka“, jak nám v regionu říkají, má v Evropě dominantní postavení v oblasti kotoučového ofsetového tisku. Sídlíme v Břeclavi. Výsledkem naší práce je profi tisk! Interně stavíme na týmovosti, odbornosti a korektním jednání. I když se fokusujeme na specifické odvětví, umíme si lidi pro danou pozici vychovat.

Profil kandidáta - Tiskař, je u nás kapitán posádky kolem stroje

Značka ideál - uchazeč, se zkušenostmi z polygrafického průmyslu. ALE, pokud splňujete základní předpoklady (manuální zručnost / práce na PC) + je ve Vás chtíč učit se, jste pro nás ten správní kandidát!, proto vzdělání je a není důležité. Dokážeme si Vás zaškolit.

Čeká Vás

1. Směnný provoz

Někomu sedne, jiný ho nedá. Na dané pozici Vás čeká práce ve 12hodinovém provozu (06:00 -18:00 / 18:00 - 06:00hod.) Hledáme člověka, který v tom vidí pozitiva.

2. Obsluha strojů

Měl byste být přirozeně technický typ. Čeká Vás práce na strojích Lithoman IV, Rotoman, KBA 618, Heidelberg M600 ) popř., archový stroj Rapida 105.

Máte-li předpoklady, dokážeme Vás zaučit, takže no stress.

Nabízíme

  • Nástup možný ihned!
  • Stabilní nadnárodní společnost!
  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení! A pokud se domluvíme i na přesčasech, nemusíte za výdělkem za hranice ČR !
  • Dotované stravování v jídelně – výběr ze 4 jídel za 46 - 56 Kč.
  • Příspěvek na penzijko 700 Kč
  • Zaměstnaneckou SIM kartu O2 s neomezeným tarifem
  • MULTISPORTKU
  • Benefit-plus 2 500 Kč
  • Pravidelné navyšování mezd!
  • Každé 4 roky bonus 20 000 Kč
  • Jistotu, že vždy 11. den v měsíci Vám na účet „cinkne“ Vaše mzda.

Zaujala Vás naše nabídka?

Ozvěte se nám.

Pošlete Vaše CV, nebo zvedněte tel. a domluvme si schůzku. Budeme se těšit!

HR tým Morávka – Walstead Moraviapress, Břeclav

Tel.: 773 502 855 / 516 205 119

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Miroslava Roušová
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4814916  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/měsíc