Stály dohľad herne

Walhalla, s.r.o.

Miesto práce
Prešov mesto, Prešov
Termín nástupu
6/2021
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stály dohľad herne. Starostlivosť o zverenú prevádzku. Obsluha výherných
automatov a vyplácanie výhier. Práca s hotovosťou. Starostlivosť o pohodlie zákazníkov. Príprava nápojov, obsluha e-kasy.

- mesačné percentuálne odmeny zo zisku na prevádzke
- vernostné bonusy ku každej výplate
- nadštandardné preplácanie stravných lístkov
- príjemná práca v mladom kolektíve
- možnosť pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť kariérneho postupu

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie bude prebiehať priebežne.

Voľné pozície ponúkame v meste Prešov.
V prípade záujmu o danú pozíciu nás kontaktujte e-mailom v ktorom bude priložený Váš životopis na adresu [email protected]

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prozákaznícky orientovaný prístup. Základné komunikačné zručnosti. Záujem učiť sa nové veci.

Spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním siete herní STARBAR. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá je prozákaznícky orientovaná. Momentálne prevádzkujeme 16 pobočiek na Slovensku z toho 3 kasína.
www.starbar.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3799799  Dátum zverejnenia: 17.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac