Obchodný zástupca

WAJDA, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
od 09.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 400 EUR/mesiac700-1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milujete obchod a viete, že predaj je niečo úplne iné?
Ponúkame obchodnú činnosť na báze dlhodobej spolupráce. Hlavná obchodná činnosť je predaj vína z našej výronej spoločnosti na Slovensku.
- aktívne vyhľadávanie MO a prevádzok
- aktívna komunikácia so zákazníkmi
- príjem objednávok, ich administratíva
- obchodné stretnutia s existujúcimi a novými zákazníkmi

- profesionálny rozvoj
- podmienky pre osobnostný rozvoj
- začlenenie do nášho profesionálneho tímu
- mobilný telefón, notebook, motorové vozidlo - aj na súkromné účely
- systém provízií zo zrealizovaných obchodov
- možný kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

- oslovovovať budeme len vybraných uchádzačov
- životopis posielajte s aktuálnou fotografiou
- práca sa vykonáva z regiónu bydliska

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme rozhodného, samostatného a zodpovedného kolegu/kolegyňu. Dobrá znalosť trhu najmä v oblasti
potravín je veľkou výhodou. Znalosť anglického/ nemeckého jazyka sú vítané.

Spoločnosť WAJDA s.r.o. bola založená v roku 2005 ako slovenská spoločnost. Spoločnosť má medzinárodné pôsobenie. Sme lídrom na trhu vo Food & Beverage v danom segmente. Produkujeme výrobky vysoká kvalita - rozumná cena.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3743869  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 400 EUR/mesiac700-1400