Frontend programátor pre internetové obchody

WAI s.r.o

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného frontend programátora so skúsenosťami v tvorbe internetových obchodov.

Naša spoločnosť sa zaoberá tvorbou internetových obchodov na mieru. Používame platformu Surikata.io a máme v pláne vytvoriť množstvo pekných a užitočných pluginov.

Tvojou náplňou práce bude najmä programovanie vizuálu pluginov. Okrem toho budeš prispievať vlastnými nápadmi (kľudne sa môže stať, že sám navrhneš plugin, ktorý potom vytvoríme) a ak ovládaš aspoň základy PHP, môžeš občas programovať aj funkčnosť pluginu.

Vyžadovaná je znalosť HTML, CSS a Javascript. Samozrejmosťou je dobré grafické cítenie a skúsenosti s UI/UX.

* Práca v kolektíve s "rodinným" prostredím
* Žiadne "maniere" veľkých korporácií
* Možná aj úplne remote práca
* Flexibilný pracovný čas
* Práca na zaujímavých projektoch
* Priestor pre osobnostný a profesijný rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

HTML5 - Mierne pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý
CSS3 - Mierne pokročilý
jQuery - Základy

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* grafické cítenie s dôrazom na detail
* komunikatívnosť a tímová spolupráca
* pravidelná práca s kalendárom - plánovanie práce
* samostatnosť a pozitívny vzťah k samovzdelávaniu

Spoločnosť WAI s.r.o sa špecializuje na tvorbu eshopov na mieru, zákazkových CRM riešení resp. iného webového softvéru, komplexných webových portálov alebo mobilných aplikácií.

Naše služby poskytujeme slovenským aj zahraničným klientom pôsobiacich v rôznych oblastiach obchodu, služieb alebo priemyslu. Vzťah s klientmi si udržujeme dlhodobo vďaka kvalitným službám a neustálym inováciám.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4180327  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.