Predaj zákazkových internetových obchodov (SVK + EÚ)

WAI s.r.o

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
300 EUR/mesiacVýška odmeny je závislá od získaných zákaziek.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme schopného obchodníka so špecializáciou na predaj riešení internetových obchodov nielen na Slovensku, ale aj v celej EÚ. Práca je vhodná aj ako doplnková činnosť k inej hlavnej pracovnej náplni.

Naši skvelí programátori vytvorili úplne novú platformu pre tvorbu internetových obchodov. Vďaka nej dokážeme efektívne vytvoriť eshop s ľubovoľnou funkcionalitou. Nechceme tvoriť tuctové šablónové riešenia, ktoré si kde-kto dokáže naklikať za deň. Našim cieľom je osloviť náročných a skúsených klientov - online predajcov z celej EÚ, ktorí vedia, čo chcú.

Od úspešného kandidáta požadujeme:
- samostatnosť
- schopnosť predávať; najmä schopnosť predávať softvérové produkty, špeciálne internetové obchody
- odvahu niesť riziká
- komunikatívne zručnosti, písaná angličtina je nutnosťou
- lojálnosť a tímového ducha

Ďalšie požiadavky na úspešného kandidáta (nie sú povinné):
- plynulá angličtina aj počas online meetingov
- predošlé skúsenosti s online obchodovaním (ako online predajca)
- zručnosti v online marketingu

Čo ponúkame:
- možnosť spolupráce na tvorbe kvalitných riešení internetových obchodov
- nadštandardnú odmenu
- flexibilnú prácu
- prácu na medzinárodnom trhu
- možnosť rozširovania portfólia (netvoríme iba eshopy)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť WAI s.r.o sa špecializuje na tvorbu eshopov na mieru, zákazkových CRM riešení resp. iného webového softvéru, komplexných webových portálov alebo mobilných aplikácií.

Naše služby poskytujeme slovenským aj zahraničným klientom pôsobiacich v rôznych oblastiach obchodu, služieb alebo priemyslu. Vzťah s klientmi si udržujeme dlhodobo vďaka kvalitným službám a neustálym inováciám.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4060651  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 300 EUR/mesiac