Obsluha v reštauračnom vozni - ponuka s ubytovaním

WAGON SLOVAKIA Košice, a.s.

Miesto práce
Bencúrova 13a, Košice
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiaczáklad + odmeny (od 0 - 400,00 €/brutto) + diéty + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových členov šikovných ľudí na prípravu jedál a ich dekoráciu, servírovanie zákazníkom a obsluhovanie cestujúcich vo vlaku!

Aká práca Ťa čaká ?
- príprava jedál
- servírovanie pripravovaných pokrmov s vysokým dôrazom na estetickú stránku
servírovania
- dekorovanie servírovaných jedál
- obsluha cestujúcich
- práca s pokladničným systémom
- objednávanie tovaru
- účasť na inventúrach

- zaujímavé finančné ohodnotenie ovplyvnené predovšetkým Vaším prístupom a
šikovnosťou
- odborné školenia tretích strán
- získanie pracovných skúseností v zázemí úspešnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- príjemné pracovné prostredie v priateľskom kolektíve

Práca si vyžaduje cestovanie po Slovensku s centrálou v Košiciach s možnosťou bezplatného ubytovania vo firemnej ubytovni, pre mimokošických zamestnancov.

Upresňujúce informácie:
za odpracovaný mesiac predpokladaná priemerná mzda od 1 000,00 € v čistom (základ+ odmeny + diéty + príplatky podľa ZP)

- práca bude vykonávaná počas výkonu vlaku priamo v
reštauračnom vozni
- práca bude vykonávaná na zmeny podľa výkonov vlakov.
- pracovná doba bude bližšie určená na osobnom pohovore
- práca bude vykonávaná na trase vlakov medzi KE a BA.

- nástup a ukončenie zmeny je vždy v Košiciach/Bratislava,
nástup v iných miestach Slovenska nie je možný
- pre prácu v reštauračnom vozni je potrebný nielen
potravinársky preukaz, ale aj hygienické minimum -
resp. osvedčenie o spôsobilosti, tj. výučný list, maturita z potravinárskeho odboru - podmienkou prijatia je
absolvovanie vstupnej preventívnej prehliadky.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, na základe zaslaných materiálov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Počet rokov praxe

2

- predajné zručnosti
- prozákaznícka orientácia
- tímová práca
- zameranie na výsledok
- flexibilita
- ochota cestovať
- hospodárenie so surovinami
- hygienické návyky

Spoločnosť WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. vznikla v roku 1995. Základným poslaním našej spoločnosti je poskytovanie kvalitných služieb na profesionálnej úrovni v oblasti reštauračného stravovania v reštauračných vozňoch, služieb mobilbarov, ubytovania v ležadlových a lôžkových vozňoch a služieb autovlaku v železničných vozňoch špeciálnej stavby ZSSK vo vnútroštátnej ako aj v medzinárodnej doprave. Od roku 2018 poskytujeme v reštauračných vozňoch zmodernizované služby, ktorými zabezpečujeme vyšší komfort pre našich cestujúcich vďaka novému menu a online službe Najedz sa vo vlaku. Viac informácií na www.wgske.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4264180  Dátum zverejnenia: 18.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac