920 - 930 EUR

Manipulačný robotník - vodič akumulačného vozíka

WAGON SLOVAKIA Košice, a.s.

Miesto práce
Bencúrova, Košice
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zásobovanie vozňov špeciálnej stavby - bielizňou, pomocným materiálom a obchodným tovarom, vykonáva prezbrojenie alebo odzbrojenie vozňov, vykonáva obsluhu čelnej nájazdovej rampy, vykonávanie pomocných prác podľa dennej potreby.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 920€/brutto

ochranné pomôcky, sociálny program

schopnosť samostatne pracovať, zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa osobného pohovoru, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis na uvedený email: [email protected] Životopisy zasielajte s uvedením názvom pozície v predmete správy do 08.11.2019

Poskytovanie ubytovacích a stravovacích služieb vo vozňoch špeciálne stavby (lôžkové a ležadlové vozne) v nočnej doprave

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bencúrova 13
040 01 Košice
ID: 3723941   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 920€/brutto