Zámočník koľajových vozidiel

WAGON SERVICE travel s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
16.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1100 + dohoda+zohľadnenie práce na železnici

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzka a údržba moderných osobných železničných vozňov.

- zaujímavá práca
- stabilné pracovné miesto
- dobré platové podmienky + pohyblivá zložka mzdy
- možnosť používania služobného auta
- služobné cesty do zahraničia
- cestovné náhrady pri služobných cestách
- malý kolektív odborníkov pre osobné vozne

Informácie o výberovom konaní

Práca len na denné smeny.
Súčasťou práce je aj oprava vozňov mimo územia SR - napr. Rakúsko, Nemecko, Poľsko, Maďarsko.
Tí, ktorí majú odpracované roky na železnici alebo i v súčastnosti na železnici pracujú, budú im tieto roky zohľadnené v mzde.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučení v odbore majú prednosť

Vodičský preukaz

B

- technická zdatnosť, technické myslenie
- znalosť maďarského jazyka je vítaná, nie však podmienkou

Súkromná železničná spoločnosť už takmer s 18-ročnou pôsobnosťou i v zahraničí hľadá pre pracovisko v Košiciach/Bratislava kandidáta na pozíciu technik prevádzky a údržby osobných vozňov (zámočník koľajových vozidiel).
Spoločnosť pôsobí s oblasti medzinárodnej železničnej prepravy osôb, pravidelné a mimoriadne chartrové vlaky. Činnosť cestovnej kancelárie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2918563  Dátum zverejnenia: 14.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 + dohoda+zohľadnenie práce na železnici