Servisný technik W rent, s. r. o. Baliace technológie

W rent s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
IHNEĎ
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
930 brutto nástupný plat (ďalšia odmena k platu variabilná zložka, nadčasy, možnosť zárobku v priemere 1.100,00 netto a viac )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba,opravy, inštalácia baliacich zariadení u zákazníkov na Slovensku a Česku
- komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami baliacich zariadení
- špecifikácia náhradných dielov na základe dokumentácie
- spracovanie podkladov pre riešenie záručných opráv
- spolupodieľanie sa na vývoji a tvorbe prototypových strojov
- spracovanie technickej dokumentácie strojov

Zaujímavé finančné ohodnotenie
Stabilná práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
technické prostriedky pre efektívny výkon práce (mobilný telefón, PC, internet, služobné vozidlo, ...)
príležitosť pre kariérny rozvoj – v rámci pracovnej pozície a špecializácie
profesné tréningy
sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
príspevky zo sociálneho fondu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektro, prax/znalosť riadiacich systémov SIEMENS vítaná

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, zodpovednosť, mechanická zručnosť, ochota práce nadčas

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, predajom a servisom baliacich strojov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

W rent, s. r. o.
277
018 15 Prečín

Kontakt

ID: 3072420   Dátum zverejnenia: 15.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   930 brutto nástupný plat (ďalšia odmena k platu variabilná zložka, nadčasy, možnosť zárobku v priemere 1.100,00 netto a viac )