Manažér ubytovacieho zariadenia/Obchodný riaditeľ

W Real s. r. o.

Miesto práce
Akademická, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 000€, 20-30% kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za správny chod prevádzky, spokojnosť ubytovaných hostí
• zodpovednosť za plnenie obchodného, marketingového a finančného plánu
• zodpovednosť za vizuál prevádzky podľa moderných štandardov a potrieb,
• rozdeľovanie a zadávanie úloh zamestnancom a zodpovednosť za dodržiavanie ich pracovných povinností,
• manažment firemných procesov, controlling, štatistika
manažment ľudí (výberové konania, vedenie, motivácia..), koučing
• školenie nových zamestnancov,
• vedenie personálnej agendy a príprava podkladov k účtovníctvu a k mzdám,
• plánovanie pracovných zmien zamestnancov,
• aktívna komunikácia a spolupráca s obchodnými partnermi (klientmi),
• vytváranie príjemnej atmosféry na pracovisku, motivovanie úspešného tímu
• príprava a realizácia spoločenských akcií s obchodnými partnermi
• zastupovanie a reprezentovanie spoločnosti v oblasti biznis aktivít

• zaškolenie,
• stabilná práca
• zodpovedajúce mzdové ohodnotenie,
• priateľská a otvorená atmosféra,
• účasť na školeniach a seminároch zameraných na rozvoj osobnosti, realitné konferencie
• rozšírenie vedomostí v oblasti obchodu a personalistiky
• firemné motorové vozidlo, firemný mobilný telefón
13. a 14. plat podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti
kvartálne odmeny

PRAX V MANAŽMENTE (HOTELA alebo v REALITÁCH) MIN. 4 ROKY JE PODMIENKOU VÝBEROVÉHO KONANIA.
Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu si veľmi vážime, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí splnia vyššie uvedené požiadavky.

Podmienky pre splnenie zaradenia do výberového konania:
- fotografia
- zoznam - relevantných dokázateľných a úspešných projektov
- profesijný životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku
- referenčný list
- kontaktné údaje

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, hoteliérstvo, ekonomika, cestovný ruch, masmediálna komunikácia, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- prirodzený, vynikajúci komunikačný a obchodný talent
- silné argumentačné a prezentačné schopnosti
- strategické a analytické myslenie
- schopnosť motivovať druhých aj sám seba
- flexibilná osoba s kritickým pohľadom a aktívnym prístupom, ktorý je schopný zvládať stresové situácie
- Časová flexibilita
- Orientácia na výsledky
- vysoký etický kredit a morálne konanie, trestná bezúhonnosť
- sebavedomé a priateľské vystupovanie, upravený zovňajšok, dobrý zdravotný stav
- zmysel pre detail, dôkladnosť, lojalita, zodpovednosť

Spoločnosť prevádzkuje bytový dom Agro Complex Apartments*** v NITRE, ktorý je zameraný na poskytovanie krátkodobého a dlhodobého ubytovania.

Košická 52/A
821 08 Bratislava-Ružinov
ID: 3463983   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 000€, 20-30% kvartálne odmeny