Stály dohľad herne

W-matic, s.r.o.

Miesto práce
Herňa Starbar Bellugio, Kováčska, Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 240 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stály dohľad herne , starostlivosť o zverenú prevádzku. Obsluha výherných automatov, práca s finančnou hotovosťou a vyplácanie finančných výhier . Práca zahŕňa aj starostlivosť o pohodlie zákazníkov, prípravu nápojov a obsluhu e-kasy.

- ľudský prístup
- mesačné percentuálne odmeny zo zisku na prevádzke
- vernostné bonusy ku každej výplate
- stravné lístky formou hotovosti
- príjemná práca v mladom kolektíve
- možnosť pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť kariérneho postupu

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie bude prebiehať priebežne.

V prípade záujmu o danú pozíciu nás kontaktujte e-mailom, v ktorom bude priložený Váš životopis na adresu [email protected]

Pracovná ponuka je na dobu určitú do 31.08.2024 vhodná aj ako letná brigáda.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prozákaznícky orientovaný prístup. Základne komunikačné zručnosti. Záujem učiť sa nové veci.

Spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním siete STARBAR. Sme dynamicky sa rozvíjajúca a hlavne prozákaznícky orientovaná spoločnosť. Momentálne prevádzkujeme 3 kasína a 12 herní na Slovensku.
www.starbar.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Julián Jucha
E-mail: poslať životopis
ID: 4818456  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 240 EUR/mesiac