Logo W&K Industrietechnik s.r.o.

Elektrikár - stabilná práca v zahraničí / aj SZČO

W&K Industrietechnik s.r.o.

Nemecko, Zahraničie - ostatné, Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 400 - 5 400 EUR/mesiacZáleží od Tvojich odborných znalostí, zručností a skúseností v danom obore. Odmena u SZČO je dohodou podľa skúseností a náročnosti projektov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora pri zavedení liniek do prevádzky
• Elektromontážne práce priemyselných technológii v rámci strojárstva
• Montáž komponentov, podskupín a ucelené zostavy technológie -
  mechanické, elektrické, hydraulické, pneumatické

​• Pôsobíme v oblastiach dopravníkovej techniky, potravinárskeho a sklárskeho priemyslu, stavebných materiálov, obalovej techniky a automotive​

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú u spoľahlivého zamestnávateľa
• Bonus za odporučenie kandidáta vo výške 1000 EUR
• Ubytovanie zabezpečené a hradené firmou v prípade TPP
• Doprava zabezpečená a hradená firmou v prípade TPP
• Bez nočných zmien
• Garantovaný plat
• 100% podpora zo strany spoločnosti
• Práca zabezpečená počas celého roka u medzinárodného
  zamestnávateľa
• Rodinná pracovná atmosféra
• Neberieme ľudí ako čísla, ku každému pristupujeme individuálne

Informácie o výberovom konaní

Zavolaj alebo nám pošli životopis.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám.
Pre lepšiu predstavu o našej spoločnosti si pozri našu webovú stránku: www.wkslovakia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Mechanika, Elektrotechnika, Mechatronika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti v oblasti elektrikár, mechatronik
• Základné IT zručnosti
• Orientovaný na zákazníka, riešenie, nezávislý, svedomitý

Spoločnosť W&K Industrietechnik s.r.o. je spoľahlivý partner pre priemyselné montáže strojárskych celkov a elektrických zariadení v odvetviach automotive, stavebné materiály, energetika, životné prostredie, potravinárstvo, obalové materiály, ako aj a v hutníctve, oceliarňach a zlievarňach.
Sme súčasťou skupiny W&K Industrietechnik GmbH Nemecko, spolu s 1.600 zamestnancami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Kállayová
Tel.: +421948924936
E-mail: poslať životopis
ID: 4795897  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac