Administrativný pracovník - asistent (nemecky hovoriaci)

W&K Industrietechnik s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacMzda môže byť upravená na základe pracovných skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vybavovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov,
• komunikácia v slovenskom a nemeckom jazyku s partnermi spoločnosti,
• rezervácia ubytovania pre zamestnancov v rámci SR, EU, sveta,
• vystavovanie cestovných príkazov pre zamestnacov,
• tvorba a dopĺňanie referencii projektov v nemeckom jazyku,
• evidencia dochádzky zamastnancov,
• spracovanie,, kopírovanie, zakladanie, archivácia dokumentácie,
• vybavovanie záležitostí a dokumentov na úradoch a v inštitúciach.

• dôkladné zaškolenie,
• dlhodobo perspektívny a zaručený pracovný pomer na dobu neurčitú,
• dobrá pracovná atmosféra,
• zaujímavé projekty spoločnosti v rámci celého sveta,
• zázemie medzinárodnej stabilnej spoločnosti,
• Váš ďalší rozvoj podľa Vašich schopností a nasadenia.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš profesijný životopis na našu E-mailovú adresu.

V prípade ďalších otázok k danému miestu Vám radi odpovieme.

Každý vhodný záujemca bude kontaktovaný telefonicky, záujemcovia v užšom výbere budú absolvovať aj osobný pohovor. Časť pohovoru bude prebiehať aj v nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sekretárka, asistent, referent

Počet rokov praxe

2

• organizačný talent,
• štruktúrovaný a zodpovedný prístup k práci,
• analytické myslenie, schopnosť pracovať v strese,
• Nemecký jazyk ako komunikačný nástroj
• aktívne používanie MS Excel podmienkou.

Spoločnosť W&K Industrietechnik s.r.o. je spoľahlivý partner pre priemyselné montáže strojárskych celkov a elektrických zariadení v odvetviach automotive, stavebné materiály, energetika, životné prostredie, potravinárstvo, obalové materiály, ako aj a v hutníctve, oceliarňach a zlievarňach.
Sme súčasťou skupiny W&K Industrietechnik GmbH Nemecko, spolu s 1.500 zamestnancami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4189068  Dátum zverejnenia: 22.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac