Koordinátor priemyselných montáži (nemecky hovoriaci)

W&K Industrietechnik s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacMzda môže byť upravená na základe pracovných skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie a riadenie nasadenia personálu, technické a logistické zabezpečenie pracovníkov pre projekty,
• Aktívna komunikácia s partnermi, dodávateľmi a zákazníkmi, najmä v nemecky hovoriacich krajinách a na medzinárodnej úrovni,
• Starostlivosť o zákazníkov, akvizícia nových zákazníkov v oblasti strojárenstva,
• Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti o stave realizácie projektov,
• Školenie a rozvoj nasadených technikov.

• Dôkladné zaškolenie,
• Dlhodobo perspektívny a zaručený pracovný pomer na dobu neurčitú,
• Dobrá pracovná atmosféra,
• Zaujímavé projekty v rámci celého sveta,
• Zázemie medzinárodnej stabilnej spoločnosti,
• Váš ďalší rozvoj podľa Vašich schopností a nasadenia.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš profesijný životopis v slovenskom a nemeckom jazyku na našu E-mailovú adresu.

V prípade ďalších otázok k danému miestu Vám radi odpovieme.

Každý vhodný záujemca bude kontaktovaný telefonicky, záujemcovia v užšom výbere budú absolvovať aj osobný pohovor. Časť pohovoru bude prebiehať aj v nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Dispozícia personálu

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti ako disponent,
• Organizačný talent a technické znalosti,
• Skúsenosti s vedením projektov nutné,
• Štruktúrovaný a zodpovedný prístup k práci,
• Analytické myslenie, schopnosť pracovať v strese,
• Vysoká miera nasadenia, orientácia na zákazníka a poskytované služby,
• Skúsenosti s kalkuláciou rentability projektu,
• Aktívne používanie MS Excel podmienkou.

Spoločnosť W&K Industrietechnik s.r.o. je spoľahlivý partner pre priemyselné montáže strojárskych celkov a elektrických zariadení v odvetviach automotive, stavebné materiály, energetika, životné prostredie, potravinárstvo, obalové materiály, ako aj a v hutníctve, oceliarňach a zlievarňach.
Sme súčasťou skupiny W&K Industrietechnik GmbH Nemecko, spolu s 1.600 zamestnancami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4163884  Dátum zverejnenia: 17.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac