Personalista - mzdový referent

W&K Industrietechnik s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Termín nástupu
22.03.2019
850€ alebo dohodou v závislosti od schopností, skúseností a vedomostí uchádzača v odbore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatne vykonávať a spolurozhodovať všetky operácie týkajúce sa miezd
• Týždenne spracovávať všetky mzdové podklady pre dochádzku a výpočet miezd
• Kontrolovať doklady a podklady pre výpočet miezd
• Spracovať podklady na výplaty zamestnancov a preposlať externej spoločnosti
• Spolupracovať pri vystavovaní potvrdení týkajúcich sa osobných a mzdových náležitostí
• Vystavovať nové pracovné zmluvy/dodatky/rozviazania pracovného pomeru na základe podkladov od zamestnanca, prokuristu alebo projektového manažéra
• Viesť zodpovedne príslušné dokumentácie a evidencie
• Sledovať aktívne legislatívne zmeny a nariadenia týkajúce sa personálnej a mzdovej oblasti
• Aktívna komunikácia s našimi zamestnancami, tuzemskými ako aj zahraničnými partnermi
• Starostlivosť o zamestnancov, riešenie aktuálnych požiadaviek a zabezpečenie informovanosti
• Reporty vedeniu spoločnosti o aktuálnom stave dochádzky a miezd
• Komunikačná znalosť aspoň jedného z jazykov (Anglický alebo Nemecký jazyk)

• Dôkladné zaškolenie
• Perspektívny pracovný pomer
• Pracovná atmosféra malého kolektívu
• Váš ďalší rozvoj podľa Vašich schopností a nasadenia

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš profesný životopis v slovenskom aj anglickom/nemeckom jazyku na našu E-mailovú adresu.

V prípade ďalších otázok k danému pracovnému miestu Vám radi odpovieme osobne.

Každý vhodný záujemca bude kontaktovaný telefonicky, záujemcovia v užšom výbere, budú absolvovať aj osobný pohovor. Časť pohovoru bude prebiehať aj v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť,
- chuť učiť sa nové veci
- zodpovednosť, dôslednosť a cit pre detail
- vyjednávacie zručnosti
- prax s evidenciou dochádzky zamestnancov
- vedomosti z personalistiky, Zákonníka práce

Spoločnosť W&K Industrietechnik s.r.o. je spoľahlivý partner pre priemyselné montáže strojárskych celkov a elektrických zariadení v odvetviach automotive, stavebné materiály, energetika, životné prostredie, potravinárstvo, obalové materiály, ako aj a v hutníctve, oceliarňach a zlievarňach.
Sme súčasťou skupiny W&K Industrietechnik GmbH Nemecko, spolu s 1.600 zamestnancami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3615268  Dátum zverejnenia: 8.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850€ alebo dohodou v závislosti od schopností, skúseností a vedomostí uchádzača v odbore