600 - 1 200 EUR

Recruiter/ náborár

W I N job, s.r.o.

Miesto práce
Gemerská 3, Košice
Termín nástupu
15.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného náborára so skúsenosťou s vyhľadávaním a náborom zamestnancov.

- inzerovanie voľných pracovných pozícii na portáloch práce, soc. sieťach
- aktívne vyhľadávanie a selektácia vhodných uchádzačov
- realizácia náborových kampaní v rámci zvereného regiónu
- tvorba a aktualizácia databázy uchádzačov o zamestnanie
- vedenie vstupných telefonických a osobných pohovorov za účelom výberu
vhodných uchádzačov pre hľadanú pozíciu
- denná telefonická a emailová komunikácia s klientmi
- spoluorganizácia pracovných pohovorov u klienta
- riešenie aktuálnych potrieb zamestancov
- administratívna činnosť spojená s uzatváraním pracovných zmlúv a pod.
- príprava podkladov pre mzdy, evidencia dochádzok
- reporting

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupná mzda 600 € + odmeny KPI + odmeny za špecifické pozície

- po skúšobnej dobe nárast základnej mzdy
- možnosť vybudovať si vlastný tím
- motivačný bonusový model
- príjemné pracovné prostredie
- podpora zo strany vedenia
- služobný smartphone
- služobný notebook
- prevažne práca v office KE
- pracovná doba od pondelka do piatku

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Automobilový priemysel, elektrotechnický priemysel, strojársky priemysel, doprava a logistika, služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti z call centra alebo personálnej agentúry
- samostatnosť a organizovanosť
- komunikatívnosť
- obchodné zručnosti
- aktívny prístup
- zodpovednosť a cieľavedomosť

Sme spoločnosť, ktorá nadväzuje na dlhoročné skúsenosti v oblasti poskytovania personálnych služieb klientom. Cieľom spoločnosti je predovšetkým prinášať klientom komfort a stabilnú oporu v oblasti kvalitného výberu kandidátov.

Němcovej 32/16
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Jarka Miková
Tel.: +421905261827
E-mail: poslať životopis
ID: 3784918   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná mzda 600 € + odmeny KPI + odmeny za špecifické pozície