Technik údržby

W I N job, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900-1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Udržiavať plynulosť chodu výroby
- Diagnostikovať poruchy strojov a zariadení
- Zabezpečovať opravy výrobných zariadení (elektrická, mechanická,
pneumatická, hydraulická časť)
- Vykonávať preventívnu údržbu a kontrolu zariadení
- Realizovať elektrické, automatizačné zmeny a vylepšenia potvrdené technikom
špecialistom
- Zúčastňovať sa na zabezpečení spoľahlivosti zariadení
- Meniť, inštalovať, opravovať výrobné zariadenia a ich súčasti
- Navrhovať zmeny a podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
- Pravidelné hlásenie porúch s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia
poruchy
- Dodržiavať a aplikovať bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy

- Pozíciu obsadzujeme priamo do interného stavu našich klientov a teda
pracovná zmluva sa uzatvára priamo s klientom nie s pracovnou agentúrou
- bonusový systém - dochádzkový bonus, výkonnostný bonus, osobnostný bonus,
príplatky podľa zákonníka práce, stravné lístky
- 13. a 14. plat
- zabezpečené ubytovanie, v niektorých lokalitách ZDARMA
- príspevky na dopravu, relokalizáciu
- zvážanie firemným autobusom z okolia
- množstvo benefitov ako zdravotné, životné poistenie, príspevky na rodinné
udalosti
- možnosť kariérneho rastu, bohaté možnosti vzdelávania
- absolventi sú vítaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Naši klienti sú silnými a perspektívnymi zamestnávateľmi pôsobiacimi na medzinárodnej úrovni v elektrotechnickom a automobilovom priemysle. Svojim zamestnancom poskytujú maximálnu podporu v ich rozvoji a neprestajne pracujú na ich spokojnosti. Našim spoločným cieľom je ponúknuť vám istotu a stabilitu pre vás a vašu rodinu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický priemysel, automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ technického zamerania
- el. vyhláška min. 21 (22, 23 vítané)
- chuť rozvíjať sa v obore a nadobúdať nové
skúsenosti
- ochota pracovať v 3 alebo 4 zmennej prevádzke
- platové ohodnotenie podľa skúseností

Sme spoločnosť, ktorá nadväzuje na dlhoročné skúsenosti v oblasti poskytovania personálnych služieb klientom. Cieľom spoločnosti je predovšetkým prinášať klientom komfort a stabilnú oporu v oblasti kvalitného výberu kandidátov.
ID: 3424281  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900-1400