Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Montážny pracovník do Holandska - výstavba solárnych parkov

W.I.A.E. spol. s r. o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre stavebné partie (prípadne aj jednotlivcov). Jedná sa o výstavbu solárnych parkov po celom Holandsku - práca na zemi (výstavba sa realizuje na poliach - strechy nie).

- platové podmienky : hodinová mzda - od 12 eur, 90% práce je na úkol (šikovní zarobia v priemere cca 14 - 18 eur na hodinu),
- práca 6 dní v týždni (pondelok - sobota),
- fakturácia 2x mesačne, splatnosť 7 dní,
- dlhodobo,
- ubytovanie hradené našou spoločnosťou - zabezpečené formou ubytovní, rodinných domov či bytov (podľa ponuky),
- dopravu na miesto výkonu práce si rieši pracovník individuálne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naše požiadavky :
- živnostenský list,
- povolenie A1 (s vybavením v prípade potreby pomôžeme),
- jazyk výhodou, nie nutnosťou,
- pracovitý, nekonfliktný, tímový hráč,
- prax výhodou, no ak si šikovný, pracovitý, spoľahlivý a rýchlo sa učíš, nemusíš sa obávať - zaučíme.

Osobnostné predpoklady :
- aktívna komunikácia s vedúcim tímu,
- pozitívny prístup k práci a silná pracovná morálka,
- spolupráca s ostatnými kolegami,
- starostlivosť o čisté a bezpečné pracovné prostredie,
- flexibilný prístup k nadčasom alebo zmenám pracovných zmien.

Benefity :
- možnosť kariérneho rastu (vedúci montážnej skupiny),
- ubytovanie hradené našou spoločnosťou,
- žiadne náklady s náradím či pracovným vybavením (treba ti len pracovné oblečenie podľa predpisov),
- slovenský kolektív / bez nutnosti ovládania cudzieho jazyka,
- dlhodobá spolupráca.

W.I.A.E. spol. s r. o. je spoločnosť realizujúca výstavbu solárnych parkov v rámci celej Európy.
Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2013.

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis na: [email protected]

Telefonický kontakt : +421 910 999 634 (volať len cez pracovné dni medzi 08:00 - 16:00)
ID: 4018030  Dátum zverejnenia: 4.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac