Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Recepčná/Recepčný apartmánový dom Nitra (m/ž)

W Complex, s.r.o.

Miesto práce
Akademická 3, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
01.07.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v rezervačnom programe PREVIO - zaškolenie !
- práca s pokladňou - zaškolenie
- predaj ubytovacích služieb
- rezervácia pobytov, booking, airbnb
- práca s facebook, instagram podmienkou
- vítanie a komunikovanie s hosťami, poskytovanie informácií a vybavovanie ich požiadaviek
- registrácia hostí ( check-in, check-out)
- spracovanie a vystavenie hotelových účtov, faktúr
- predaj doplnkového tovaru a služieb
- zodpovednosť za spracovanie uzávierok a za správnosť účtovaných cien
- asistencia vedeniu spoločnosti
- organizácia a práce chyžnej a recepčných-brigádnikov
- pomoc pri upratovaní
- práca na jednu smeny bez víkendov ( každý druhý víkend online ) a nočných !!!!

- práca na hlavný pracovný pomer
- stála a pravidelná mesačná mzda
- stravné lístky
- možnosť odborného rastu v závislosti od individuálnych schopností
- zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- pravidelné kvartálne odmeny v závislosti na plnení plánu

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu nám pošlite Vašu žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom na adresu: [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, prax vítaná - nie je podmienkou.
Angličtina slovom a písmom podmienkou.

Bytový dom s ponukou krátkodobého i dlhodobého prenájmu

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Molnár
Tel.: +421948467062
E-mail: poslať životopis
ID: 4830304  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac