Montážny technik pre oblasť západné Slovensko

W.A.G. payment solutions, a.s.

Místo práce
Piešťany, Slovenská republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
900 - 1 300 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montáž a servis GPS monitorovacích systémov do osobných, nákladných vozidiel a pracovných strojov, manuálna práca v teréne. K zákazníkovi sa vždy vychádza z Piešťan.

Zamestnanecké výhody, benefity:

- Nerád si pozorovaný svojím šéfom pri práci? - U nás pracuješ samostatne.
- Nerád nosíš so sebou 2 telefóny (firemný, súkromný)? - U nás ako benefit môžeš využívať služobný mobil neobmedzene aj na súkromné účely v rámci paušálu.
- Bavia ťa rôzne zaujímavé akcie? - U nás organizujeme pravidelné firemné teambuildingy a firemné akcie.
- Bojíš sa začiatku v novej práci? - U nás ťa nehodíme do vody bez kurzu plávania ... U nás získaš komplexné školenia do všetkého, čo budeš potrebovať vedieť vo svojej novej práci.

Čo od nás dostaneš k práci?

- služobný mobil + príslušenstvo
- výkonný notebook + príslušenstvo
- komplexné niekoľkotýždňové školenie pre úspešný štart do novej práce
- firemný pracovný odev a obuv na leto i zimu
- preplácanie nadčasov a práce cez víkend (ak sa vyskytne)
- skúseného kolegu na dozor aj pomoc pri práci
- ak rád šoféruješ, u nás dostaneš možnosť
- preplácanie 1/2 z poistky zodpovednosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi
- možnosť prenajať si služobné vozidlo aj na súkromné účely za zvýhodnených podmienok
-nepotrebuješ ovládať žiadny cudzí jazyk

Ostatné zaujímavé benefity :

- možnosť pracovať v mladom a efektívnom kolektíve
- kvalifikačný rast a možnosť učiť sa nové veci
- práca v stabilnej rýchlorastúcej spoločnosti
- minimálna administratívna práca
- možnosť sebarealizácie - vymýšľanie rôznych nových produktov pre spoločnosť
-pravidelné prehodnocovanie mzdy
- príplatok za projekty
- stravné lístky

- ročný budget na jazykové vzdelávanie v hodnote 600 Eur

- program benefit plus v ročnej hodnote 600 Eur

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:

- Vzdelanie v odbore: elektrotechnické, technické
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Word - základy
- Vodičský preukaz-B

CustomerCategory

customer-services

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

payment solutions
ID: 4546942  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/měsíc