Customer Care Coordinator HU

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ASAP
800 EUR/mesiacPlatobné podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi sa učíte nové veci a nude sa vyhýbate? Ak bola Vaša odpoveď áno, tak potom je táto práca presne pre Vás.

• Telefonická, e-mailová komunikácia s klientmi a riešenie ich požiadaviek
• Podpora pre Sales Managera
• Administratívna podpora
• Registrácia do mýtnych systémov
• Príprava zmlúv

• Zázemie v stabilnej, prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Ponúkame možnosť stať sa súčasťou mladého a dynamického tímu
• 5-týždňov dovolenky, 3x sick day
• Teambuilding, vianočný večierok
• Vlastný rozpočet a Deň voľna na dobročinnosť
• Školenia a vzdelávanie v rámci pracovnej doby
• Služobný telefón a laptop
• Príjemné a moderné pracovné prostredie
• Možnosť pracovať na home office

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

• Dobré komunikatívne zručnosti
• Samostatnosť a flexibilita
• Analytické a praktické myslenie
• Komunikatívnosť a zmysel pre zodpovednosť
• Organizačné skúsenosti
• Orientovanie na zákazníka
• Znalosť ďaľšieho cudzieho jazyka - výhodou

Zoznámte sa s Eurowagom - spoločnosť založená pred viac ako 20 rokmi, pričom dnes sme najrýchlejšie rastúcim poskytovateľom integrovaného riešenia mobility v Európe a vždy sa snažíme nájsť riešenie, aby sme zjednodušili život našim zákazníkom v cestnej doprave. Či už ide o palivo, mýto, refundáciu daní, správu vozového parku alebo len o radu - sme tu preto, aby sme našim zákazníkom pomohli postarať sa o viac ako 250 000 vozidiel pohybujúcich sa po celej Európe, Ázii a na Blízkom východe.

Sme hrdí na našu jedinečnú kultúru, ktorú si zakladáme na tom, že sme podnikaví, prispôsobiví a transparentní - a to hľadáme aj u svojich nových kolegov. Ak ste ambiciózny, tvrdo pracujúci a nebojíte sa urobiť niečo navyše - radi sa s vami stretneme. Ste unavený z rutiny a pripravený na výzvu? Tak to ste na správnom mieste!

Čelíme vzrušujúcej budúcnosti v komerčnej cestnej doprave, kedy rozhodnutia založené na dátach vytvoria pridanú hodnotu pre našich zákazníkov a budú tým hlavným, čo nás bude odlišovať a čo nám dovolí pokračovať v podnikaní. Pridajte sa k nám a buďte súčasťou tejto budúcnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4191806  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac