Montážny technik pre oblasť Západné Slovensko

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž a servis GPS monitorovacích systémov do osobných, nákladných vozidiel a pracovných strojov, manuálna práca v teréne. K zákazníkovi sa vždy vychádza z Piešťan.

- možnosť pracovať v mladom a efektívnom kolektíve
- kvalifikačný rast a možnosť učiť sa nové veci
- práca v stabilnej rýchlorastúcej spoločnosti
- minimálna administratívna práca
- možnosť sebarealizácie - vymýšľanie rôznych nových produktov pre spoločnosť
-pravidelné prehodnocovanie mzdy
- príplatok za projekty
- stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Vzdelanie v odbore: elektrotechnické, technické
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Word - základy

Zoznámte sa s Eurowagom - spoločnosť založená pred viac ako 20 rokmi, pričom dnes sme najrýchlejšie rastúcim poskytovateľom integrovaného riešenia mobility v Európe a vždy sa snažíme nájsť riešenie, aby sme zjednodušili život našim zákazníkom v cestnej doprave. Či už ide o palivo, mýto, refundáciu daní, správu vozového parku alebo len o radu - sme tu preto, aby sme našim zákazníkom pomohli postarať sa o viac ako 250 000 vozidiel pohybujúcich sa po celej Európe, Ázii a na Blízkom východe.

Sme hrdí na našu jedinečnú kultúru, ktorú si zakladáme na tom, že sme podnikaví, prispôsobiví a transparentní - a to hľadáme aj u svojich nových kolegov. Ak ste ambiciózny, tvrdo pracujúci a nebojíte sa urobiť niečo navyše - radi sa s vami stretneme. Ste unavený z rutiny a pripravený na výzvu? Tak to ste na správnom mieste!

Čelíme vzrušujúcej budúcnosti v komerčnej cestnej doprave, kedy rozhodnutia založené na dátach vytvoria pridanú hodnotu pre našich zákazníkov a budú tým hlavným, čo nás bude odlišovať a čo nám dovolí pokračovať v podnikaní. Pridajte sa k nám a buďte súčasťou tejto budúcnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4119244  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac