Asistentka obchodného manažéra pre SK trh

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Miesto práce
Dunajské nábrežie, Komárno
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme tímového, dynamického a pozitívne naladeného kolegu.

Náplň práce:
• zpracovávanie samostaných úloh v odbore obchodu
• komunikácia s klientmi+ správa pohľadávok
• bežná administratíva (kopírovanie, štatistika, scan, zásielky)
• práca so systémom Navision
• podpora Area Sales Managera

Ponúkame:
• samostatnú, zodpovednú prácu na plný úväzok
• zázemie v nadnárodnej stabilnej spoločnosti, pracovisko v Komárne
• zodpovedajúce platové ohodnotenie
• možnost individuálnych jazykových kurzov a odborných školení, dalšie benefity
• 5 týždňov dovolenky

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorých skúsenosti zodpovedajú uvedeným kritériám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.6.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Strojopis - základy

Požadujeme:
• schopnosť samostatnej práce, príjemné vystupovanie
• aktívny prístup k práci, zodpovednosť, starostlivosť, samostatnosť
• ochotu učit sa nové veci
• dobrú uživatelskú znalosť práce na PC (MS Office)

W.A.G. payment solutions, a.s. je jednou z najdynamickejších spoločností na palivovom trhu Strednej Európy. Naša podnikateľská činnosť pokrýva viac než desiatku európskych krajín.
Sme na čele zavádzania nových technológií do procesu nákupu a distribúcie pohonných hmôt. Vďaka trvalému zameraniu na dopyt na trhu a vďaka silným inovačným schopnostiam môžeme poskytovať naším zákazníkom vysoko efektívne riešenie ich každodenného nákupu pohonných hmôt.
Hlavným produktom spoločnosti W.A.G. payment solutions, a.s. je palivová karta EUROWAG, špeciálne určená pre profesionálnych dopravcov. S palivovou kartou EUROWAG môžu naši zákazníci tankovať pohonné hmoty, platiť mýtne a využívať ďalšie vybrané služby v celej Európe.
Našu ponuku si viete pozrieť aj na našej stránke www.eurowag.com v sekcii Kariéra.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Dunajské nábrežie 4726
945 01 Komárno
ID: 3418423   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700