Sales Manager - Telematika

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1.300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udržiavanie a rozvoj obchodných vzťahov
Správa klientskeho portfólia vo zverenom regióne, pravidelné návštevy existujúcich klientov
Tvorba a predaj ucelených riešení správy vozového parku klienta
Pochopenie požiadaviek trhu a zamestnávateľa
Referovanie podnikateľských príležitostí zamestnávateľovi
Sledovanie trendov trhu a monitoring konkurencie
Spracovávanie zmlúv a reportov
Práca so systémom CRM

Sme stabilná a rastúca spoločnosť s viac ako 20-ročnou tradíciou
Pružná pracovná doba
Vzdelávacie a jazykové kurzy
Bonusový systém
Možnosť osobného rastu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.12.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Monitorovanie vozidiel, palivové karty

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Skúsenosť s predajom technológií, orientácia v systémoch riadenia a správy vozového parku
Prax 3-5 rokov na obchodnej pozícii
Aktívny vodič - ochota cestovať v rámci regiónu za klientmi
Časová flexibilita (85% v regióne / 15% v kancelárii)
Nadšenie z uzatvárania obchodu, hľadanie nových predajných príležitostí, stretávanie s rôznymi ľuďmi
Výborné vyjadrovacie schopnosti, vysoko profesionálne vystupovanie, správanie
Zdravý úsudok a rýchle rozhodovacie schopnosti
Zodpovedný a samostatný prístup k obchodu, zameranie na dosiahnutie výsledkov a splnenie cieľov
Byť schopný si dobre zorganizovať svoj čas a pracovné úlohy

W.A.G. payment solutions, a.s. je jednou z najdynamickejších spoločností na palivovom trhu Strednej Európy. Naša podnikateľská činnosť pokrýva viac než desiatku európskych krajín.
Sme na čele zavádzania nových technológií do procesu nákupu a distribúcie pohonných hmôt. Vďaka trvalému zameraniu na dopyt na trhu a vďaka silným inovačným schopnostiam môžeme poskytovať naším zákazníkom vysoko efektívne riešenie ich každodenného nákupu pohonných hmôt.
Hlavným produktom spoločnosti W.A.G. payment solutions, a.s. je palivová karta EUROWAG, špeciálne určená pre profesionálnych dopravcov. S palivovou kartou EUROWAG môžu naši zákazníci tankovať pohonné hmoty, platiť mýtne a využívať ďalšie vybrané služby v celej Európe.
Našu ponuku si viete pozrieť aj na našej stránke www.eurowag.com v sekcii Kariéra.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Dunajské nábrežie 4726
945 01 Komárno

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Balážová
Tel.: +421 905 678 787
E-mail: poslať životopis
ID: 3347166   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1.300