Asistent/ka obchodného manažéra pre SK trh

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Miesto práce
CENTRAL OFFICE s.r.o., Dunajské nábrežie, Komárno
Termín nástupu
2.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme tímového, dynamického a pozitívne naladeného kolegu.

Náplň práce:
• spracovávanie samostatných úloh v odbore obchodu
• komunikácia s klientami a s inými oddeleniami v rámci spoločnosti
• bežná administratíva (kopírovanie, štatistika, scan, zásielky)
• podpora Area Sales Managera

Ponúkame:
• samostatnú, zodpovednú prácu na plný úväzok
• zázemie v nadnárodnej stabilnej spoločnosti, pracovisko v Komárne
• možnosť individuálnych jazykových kurzov a odborných školení, ďalšie benefity
• 5 týždňov dovolenky

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis a následne budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Strojopis - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
• schopnosť samostatnej práce, príjemné vystupovanie
• aktívny prístup k práci, zodpovednosť, starostlivosť, samostatnosť
• ochotu učiť sa nové veci
• dobrú užívateľskú znalosť práce na PC (MS Office)

Zoznámte sa s Eurowagom - spoločnosť založená pred viac ako 20 rokmi, pričom dnes sme najrýchlejšie rastúcim poskytovateľom integrovaného riešenia mobility v Európe a vždy sa snažíme nájsť riešenie, aby sme zjednodušili život našim zákazníkom v cestnej doprave. Či už ide o palivo, mýto, refundáciu daní, správu vozového parku alebo len o radu - sme tu preto, aby sme našim zákazníkom pomohli postarať sa o viac ako 250 000 vozidiel pohybujúcich sa po celej Európe, Ázii a na Blízkom východe.

Sme hrdí na našu jedinečnú kultúru, ktorú si zakladáme na tom, že sme podnikaví, prispôsobiví a transparentní - a to hľadáme aj u svojich nových kolegov. Ak ste ambiciózny, tvrdo pracujúci a nebojíte sa urobiť niečo navyše - radi sa s vami stretneme. Ste unavený z rutiny a pripravený na výzvu? Tak to ste na správnom mieste!

Čelíme vzrušujúcej budúcnosti v komerčnej cestnej doprave, kedy rozhodnutia založené na dátach vytvoria pridanú hodnotu pre našich zákazníkov a budú tým hlavným, čo nás bude odlišovať a čo nám dovolí pokračovať v podnikaní. Pridajte sa k nám a buďte súčasťou tejto budúcnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3345088  Dátum zverejnenia: 12.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac