Sales Manager pre slovenský trh

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1.500€ s bonusovou zložkou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• udržovanie a rozvoj dobrých obchodných vzťahov
• 50% - starostlivosť o existujúcu klientelu / 50% - akvizícia nových zákazníkov
• zodpovednosť za obchodný kontakt so zákazníkmi, vedenie obchodných jednaní,
• vyjednávanie obchodných podmienok
• prezentácia produktov spoločnosti
• riešenie reklamácií a pohľadávok (v spolupráci s ďalšími oddeleniami spoločnosti)
• sledovanie trhových trendov a monitoring konkurencie

motivujúci, nadpriemerný plat
automobil aj na súkromné účely,
mobilný telefón, laptop, tablet,
zázemie v stabilnej, prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti,
seriózny prístup zo strany zamestnávateľa,
ponúkame stať sa súčasťou mladého a dynamického tímu,
sociálne výhody vyplývajúce zo zákona,
jazykový kurz

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Predchádzajúca skúsenosť z oblastí v ktorých kandidát rozvíjal kontakt s medzinárodnými kamiónovými dopravcami je výhodou (konkurenčné palivové karty, leasingové spoločnosti, predajcovia pneumatík, kamiónov, atď.)
• Profesionálne vystupovanie
• Ochota cestovať, časová flexibilita
• Slovenský jazyk plynule, anglický výhodou
• Vodičský preukaz skupiny B
• Trestná bezúhonnosť, spoľahlivosť, slušné správanie, vystupovanie
• Časová flexibilita
• Proaktívny, iniciatívny a tímový prístup
• Schopnosť presadiť sa, rozhodnosť
• Komunikačné a prezentačné zručnosti
• Vyjednávacie schopnosti
• Schopnosť riešiť úlohy samostatne
• Dobré organizačné schopnosti, vysoké pracovné nasadenie
• Strategické a analytické myslenie

Zoznámte sa s Eurowagom - spoločnosť založená pred viac ako 20 rokmi, pričom dnes sme najrýchlejšie rastúcim poskytovateľom integrovaného riešenia mobility v Európe a vždy sa snažíme nájsť riešenie, aby sme zjednodušili život našim zákazníkom v cestnej doprave. Či už ide o palivo, mýto, refundáciu daní, správu vozového parku alebo len o radu - sme tu preto, aby sme našim zákazníkom pomohli postarať sa o viac ako 250 000 vozidiel pohybujúcich sa po celej Európe, Ázii a na Blízkom východe.

Sme hrdí na našu jedinečnú kultúru, ktorú si zakladáme na tom, že sme podnikaví, prispôsobiví a transparentní - a to hľadáme aj u svojich nových kolegov. Ak ste ambiciózny, tvrdo pracujúci a nebojíte sa urobiť niečo navyše - radi sa s vami stretneme. Ste unavený z rutiny a pripravený na výzvu? Tak to ste na správnom mieste!

Čelíme vzrušujúcej budúcnosti v komerčnej cestnej doprave, kedy rozhodnutia založené na dátach vytvoria pridanú hodnotu pre našich zákazníkov a budú tým hlavným, čo nás bude odlišovať a čo nám dovolí pokračovať v podnikaní. Pridajte sa k nám a buďte súčasťou tejto budúcnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3135316  Dátum zverejnenia: 26.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.500€ s bonusovou zložkou