Office Sales Representative s maďarským jazykom

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Miesto práce
Dunajské Nábrežie 4726, Komárno
Termín nástupu
02.11.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme tímového, dynamického a pozitívne naladeného kolegu. Na pozícii budete mať príležitosť ovplyvňovať náš dlhodobý úspech cez kvalitný servis, ktorým zabezpečíte spokojnosť budúcich a existujúcich klientov.

• Aktívny predaj po telefóne zameraný na firemnú klientelu
• Pravidelná komunikácia s klientmi prostredníctvom telefónu a emailu
• Priebežný rozvoj existujúcej zákazníckej databázy
• Riešenie prichádzajúcich požiadaviek od zákazníkov a proaktívny prístup k ich individuálnym potrebám
• Tvorba obchodných ponúk „na mieru“
• Sledovanie situácie na trhu a monitoring konkurencie
• Priebežný rozvoj vedomostí a schopností
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami

• Samostatná, atraktívna a zodpovedná práca v príjemnom prostredí a kolektíve
• Zázemie nadnárodnej stabilnej spoločnosti s pracoviskom v Komárne
• Nadpriemerné platové ohodnotenie, vrátane bonusového systému
• 5 týždňov dovolenky
• Stravné lístky a občerstvenie na pracovisku
• Možnosť jazykových kurzov a odborných školení
• Pracovná zmluva na hlavný pracovný pomer

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.11.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prirodzené komunikačné a predajné schopnosti
• Orientácia na zákazníka
• Pozitívny prístup k práci
• Výborné vyjadrovacie schopnosti a gramatika v písanom prejave
• Skúsenosť s aktívnou zákazníckou komunikáciou cez telefón je výhodou

W.A.G. payment solutions, a.s. je jednou z najdynamickejších spoločností na palivovom trhu Strednej Európy. Naša podnikateľská činnosť pokrýva viac než desiatku európskych zemí.
Sme na čele zavádzania nových technológií do procesu nákupu a distribúcie pohonných hmôt. Vďaka trvalému zameraniu na dopyt na trhu a vďaka silným inovačným schopnostiam môžeme poskytovať naším zákazníkom vysoko efektívne riešenie ich každodenného nákupu pohonných hmôt a problematiky dodávok.
Hlavným produktom spoločnosti W.A.G. payment solutions, a.s. je palivová karta EUROWAG, špeciálne určená pre profesionálnych dopravcov. S palivovou kartou EUROWAG môžu naši zákazníci tankovať pohonné hmoty, platiť mýtne a využívať ďalšie vybrané služby v celej Európe.
Našu ponuku si viete pozrieť aj na našej stránke www.eurowag.com v sekcii Kariéra.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kukučínova 38/A
83103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ildikó Némethová
Tel.: +421948537904
E-mail: poslať životopis
ID: 2700854   Dátum zverejnenia: 12.10.2017