Reagujte bez životopisu

Mechanik pracovných strojov

VZV-TECH s.r.o.

Ziar nad Hronom, Slovenského národného povstania, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 2 500 EUR/mesiacOdmeny podla vykonnosti a dodrziavania povinnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho pracovného tímu hladame nového kolegu.
Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s 20 ročnou tradíciou vo svojom obore.
Hlavnou náplňou spoločnosti je predaj a servis manipulačnej techniky, vysokozdvižných vozíkov.
Radi prijmeme šikovného, pracovitého a zodpovedného človeka na pozíciu mechanika, minimálne so zakladanými skúsenosťami v oblasti konštrukcie strojov, aut, zariadení, a pod. Konkrétne zručnosti v našej oblasti dôkaze šikovný človek získať v priebehu niekoľkých týždňov, je však vyžadované mat skúsenosti s manuálnou pracou v podobnej oblasti.
Pracovná pozícia si vyžaduje pracovitosť, technicke zmýšlanie a ochotu učiť sa nove veci.
Finančné hodnotenie je nastavene individuálne podla schopnosti a zručností. Nástupný plat 1300,- - 1600,-netto (podľa zručností ). Další posun zaleží od vlastnosti jednotlivca.
Naplň prace mechanik: výmeny olejov a filtrov, demontáže a montáže strojov, opravy u zákazníka, rozsiahlejšie opravy na firme.
Autoelektrikar: bezne opravy elektrickej instalacie, diagnostikovanie poruch, viac info cez tel.
Vyžaduje sa:
- vodičský preukaz
- minimálne základne skúsenosti s konštrukciou aut, strojov alebo iných zariadení
- pracovitosť

- stabilná práca
- kariérny rast
- priateľsky prístup
- stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, autoelektrikar, mechanik

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Sme neustále sa rozvíjajúca spoločnosť s viac než 20 ročnou históriou. Patrime k popredným dodávateľom služieb v oblasti manipulačnej techniky na trhu. Našou víziou je stáli progres a upevňovanie pozície na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4111888  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac