Účtovník/účtovníčka

VZV Servis s.r.o.

Miesto práce
Rampová 5, Košice
Od 900 EUR/mesiacNástupný plat : od 900 Eur do 1500 Eur v závislosti od skúsenosti a počtu rokov praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* samostatné komplexné vedenie podvojného účtovníctva a výkazníctva v súlade s platnými daňovými a účtovnými predpismi
* účtovanie rôznych typov položiek (odberateľské a dodávateľské faktúry, bankové výpisy, interné doklady a pod.)
* spracovanie podkladov k daňového priznaniu DPH
* príprava daňového priznania k DPH, daňového priznania k dani z príjmov PO
* zodpovednosť za dodržiavanie termínov
* spracovanie miezd v mzdovom programe
* prihlasovanie / odhlasovanie zamestnancov
* odosielanie mesačných výkazov
* komunikácia s inštitúciami (SP, ZP, DÚ)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Podvojné účtovníctvo, Mzdy a personalistika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Money S3 - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

* príjemná komunikácia so zákazníkmi, obchodnými partnermi a ostatnými inštitúciami
* spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť, odolnosť voči stresu, ochota učiť sa

Spoločnosť VZV SERVIS s.r.o. je priamym nástupcom spoločnosti ACHAPUR s.r.o., ktorá pôsobila v Košiciach už od roku 2006. Od svojho vzniku sa zaoberá servisom, prenájmom a predajom vysokozdvižných vozíkov, pneuservisom, technickými prehliadkami vozíkov, chemickým čistením chladiacich a klimatizačných jednotiek.
ID: 4434327  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac