Pomocný pracovník pri montáži / klimatizácie a tepelné čerpadlá

Vzduchotechnika Klimac s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rastúceho tímu v Bratislave hľadáme nového kolegu za účelom dlhodobej spolupráce. Hľadáme spoľahlivého pracovníka na pomocné práce pri montáži a servise klimatizačných zariadení, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky.
Konkrétne sa jedná o: Montážne, demontážne práce, inštalácie, opravy, servis chladiacich, klimatizačných, vzduchotechnických zariadení a tepelných čerpadiel. Inštalatérske, kúrenárske a vodárske práce.
Prax v obore je vítaná, samostatný montér klimatizácií je vítaný, ale nie je to podmienka.

možnosť pracovať v stabilnej firma pôsobiacej na trhu od roku 1992
výhodné platové podmienky
školenia a vzdelávanie
získanie praxe - možnosť profesijného rastu
po zapracovaní - dlhodobá perspektívna práca
ročné odmeny podľa zásluh
práca od pondelka do piatku s voľnými víkendami
každá montážna skupina má svoje služobné vozidlo
stravné lístky
firemné akcie
pracovné oblečenie v réžii firmy
práca v príjemnom a férovom prostredí

Ak sa chcete stať profesionálom, máte chuť na sebe pracovať a učiť sa od najlepších, pošlite nám svoj profesijný životopis na: [email protected]
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.klimac.sk
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí na základe zaslaných životopisov boli vybraní do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika, zámočníctvo, kúrenárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo, elektrotechnika, kúrenárstvo

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie

- vodičský preukaz

- komunikatívnosť, pracovitosť a spoľahlivosť
- manuálna zručnosť, precíznosť a dôslednosť
- prax v danom odbore - VÝHODOU
- skúsenosti s montážnymi prácami
- schopnosť pracovať vo výškach
- schopnosť samostatne riešiť situácie u zákazníka
- zodpovedný prístup k zadaným úlohám
- proaktívne riešenie problémov
- práca v tíme: príjemné a priateľské vystupovanie voči zákazníkom a kolegom
- motivácia učiť sa novým postupom a zdokonaľovať svoj výkon
- bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov

Sme stabilná spoločnosť, ktorá bazíruje na kvalite a profesionálnom realizovaní projektov do, ktorých je pozvaná. Na slovenskom trhu pôsobíme už 31 rokov v oblasti vzduchotechniky, klimatizácií, tepelných čerpadiel a rekuperácií. Zabezpečujeme: profesionálne poradenstvo, montáž, servis.

Staviame na hodnotách: slušnosť, férovosť a spravodlivosť na všetkých úrovniach, nadšení pre prácu a rodinnej atmosfére. Toto je smer, ktorým sa naša firma chce aj naďalej uberať v každej oblasti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4612416  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac